Marka Peugeot Özel Servis

Ankara / Yenimahalle

Oto Tamir / Bakım

Hemen Ara

Marka Peugeot Özel Servis - Selçuk Aktülün

Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde bulunan İvedik Organize Sanayi Bölgesi’nde çıraklıktan bugüne uzanan tecrübelerimizle 18 yıldır Peugeot markalı otomobilleriniz için oto tamir, bakım ve servis hizmetleri vermekteyiz.

Tüm Peugeot markalı otomobilleriniz için hava, polen, yağ filtresi değişimi, motor yağı, yakıt enjeksiyonu, rulman, balata, buji, amortisör, yağ, silecek ve direksiyon yağı değişimi, karbüratör tamir ve değişimi, triger kayışı tamir ve değişimi, vites kutusu, oto fren, defransiyel, debriyaj, kaporta, enjektör, pompa ve V kayışı gibi tüm servis işlerini yapmaktayız. Ayrıca yine Peugeot marka araçların rot balans, subap ve balata ayarı, aks düzeltme, oto disk, oto fren disk, silindir, oto check-up, disk tornası, periyodik otomobil bakımı ve dizel araç tamiri gibi tüm oto mekanik ve yedek parça ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Müşteri memnuniyeti garantili hizmetlerimizin yanı sıra acil ihtiyaç durumlarında da hizmet vermekteyiz. Bunun için tek yapmanız gereken ücretsiz çağrı hattımızdan bizimle iletişime geçmek.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar