Marvet Züccaciye

İstanbul / Ataşehir

Sıradışı Meslekler

22Yorum
10.0Puan

Marvet Züccaciye - Mehmet Irkılata

İstanbul Ataşehir’ deki şubemizde her çeşit züccaciye malzemelerinizin tamir, parlatma, bakım işlerini yapmaktayız. Ayrıca Kadıköy, Maltepe, Ümraniye, Üsküdar bölgelerine hizmet vermekteyiz.

Çelik ve bakır çaydanlık, demlik, tencere tamiri, tava ve düdüklü tencere tamiratı, çaydanlık-tencere parlatma ve bakım işlemleri, kalaylama işlemleri, bakır tamiri, tencere ve çaydanlık sapı değişimi, cam kapak demiri tamiratı işlemlerini 15 yıllık tecrübemizle, uygun fiyatlarla ve kaliteli malzemelerle yapmaktayız.

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için ön plandadır. Haftanın 7 günü detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Tüm çeliklerimiz bakırlarımız fevkalade oldu eksiklerimiz aldık daha ne olsun teşekkürler marvet

sacit sönmez - 15.10.2018

10Puan

bizi tercih ettiğiniz için. Her zaman bekleriz.. teşekkürler

Bu zamanda sözüne sadık işini düzgün yapana rastlamak zor netten buldum biraz yolum uzak yoruldum ama değdi iyi ki tanımışım seni marvet züccaciye tüm eşyalarım gıcır gıcır oldu bol kazançlar dilerim

Ezgi karamahmutoğlu - 15.10.2018

10Puan

Çok teşekkür ederim bizi tercih ettiğiniz için. Her zaman bekleriz

Tüm mutfak eşyalarımı sıfır gibi yeniledi. Tek adresim Marvet Züccaciye, ilginize teşekkürler. Bol bereketli işler dilerim.

Elmas Gündoğdu - 09.06.2018

10Puan

Çok teşekkür ederim bizi tercih ettiğiniz için. Her zaman bekleriz, saygılarımla.

Eşim komşudan acil büyük tencere almak zorunda kaldı. Kullanınca hafif yandı, değişik bir marka aynısından sıfır istediler, bulamadık. En son netten kardeşimize ulaşınca çok sevindik. Tencereyi resmen sıfır ayarında yaptı.

Engin Salman - 02.06.2018

10Puan

Her zaman bekleriz efendim.

Mutfak gereçlerim kullanılamayacak haldeydi. Sağ olsunlar çok düşük ücretlerle güzelce yaptılar. Ben bile eşyalarımı tanıyamadım. İlgili ve alakalı çok temiz bir kardeşimiz. Tavsiye ederim.

Züleyha Taşpınar - 02.06.2018

10Puan

Teşekkürler efendim güzel yorumunuz için, her zaman bekleriz.

Akşam saatiydi, köpeğimi gezdiriyordum. İçerenköy'de Marvet Züccaciye'nin önünden geçerken köpeğime araba çarptı. Sağolsun hemen telefon etti ve belediyeden geldiler. İlginiz için çok çok sağolun. Marvet Züccaciye teşekkürler. Tüm alışveriş ve tamirat işlerimi orada yaptırıyorum artık. Teşekkürler güzel insan Mehmet bey.

Melek Güngör - 09.01.2018

10Puan

Restorana gelen bir müşteri vasıtasıyla Marvet Züccaciye'ye ulaştık. Malzemelerimizi alıp götürüyor, yapıyor ve tekrar teslim ediyorlar. Müşterilere tertemiz sunumlar yapıyoruz.İşçilikleri çok iyi ve kaliteli. Marvet Züccaciye'ye teşekkür ederim.

nülüfer zenan kılıç - 20.12.2017

10Puan

İyi günlerde kullanmanızı diler, tekrar bekleriz. Bizi tercih ettiğiniz için memnuniyet duyarız.

O kadar memnun kaldım ki aldığımız ürünlerden. Sivas'tan koliye koydum, eşyalarımızı pırıl pırıl yapıp tekrar gönderdi. Mehmet kardeşim, hayırlı işler dilerim.

faris koçat - 16.12.2017

10Puan

İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

Çok çok memnun kaldım. Yaptırdığım kalaylardan babam çok iyi anlıyor ve çok beğendi. Bundan sonra tamir, parlatma, kalay, mağazada herşey mevcut, başka yere gitmeye gerek kalmadı. Teşekkürler Marvet Züccaciye.

NEZAKET YILDIZ - 16.12.2017

10Puan

İyi günlerde kullanmanız dileğiyle, her zaman bekleriz.

Geçenlerde çelik tenceremi ve çaydanlıkları yandığı için atacaktım. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Marvet züccaciyeye parlatması ve bakımları için verdim. Çok ekonomik fiyatlara yenisinden daha temiz oldu. İyi ki atmamışım. Teşekkürler Marvet.

ibrahim mataraci - 08.12.2017

10Puan

Her zaman bekleriz, iyi gunlerde kullanın efendim.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar