Masinoks Teknik Servis Hizmetleri

Bursa / Osmangazi

Endüstriyel Makine Bakım / Onarım

Hemen Ara

Masinoks Teknik Servis Hizmetleri - Mehmet Atıcı

Bursa Osmangazi’de endüstriyel makine sistemler bakım ve onarım alanında yıllardır süre gelen birikim ve tecrübeyle İnoksan Yetkili Servisi olarak Bursa’nın tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz.

Masinoks Teknik Servis Hizmetleri olarak endüstriyel makine tamiri ve bakımı işlerinizde alanında uzman, güler yüzlü personel kadromuz ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Ticari buzdolabı tamiri, endüstriyel soğutma sistemleri tamiri, kasap reyonu, market buzdolabı ve süt reyonu tamiri, balık teşhir reyonu tamiri, pastane reyonları tamiri, market soğutma reyonu, konveksiyonel lokanta ocağı ve tost ocağı tamiri, döner ve köfte ocağı tamiri, soğuk hava deposu ve soğuk oda bakımı, merkezi sistem arızaları, evsel ve endüstriyel arıtma sistemleri tamiri, havalandırma sistemleri bakım ve tamiri hizmetleri vermekteyiz. Aynı zamanda endüstriyel temizlik ürünleri ve su arıtma ürünleri satışı hizmetlerimiz bulunmaktadır. Rasyonel marka firınlar Hobart marka cihazlarda servis hizmetlerimiz arasında bulunmaktadır.

Pazar günleri hariç haftanın 6 günü boyunca hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar