Masiva & Çağ Elektronik

Bursa / Yıldırım

Uydu Sistemleri / Çanak Anten

Hemen Ara

Masiva & Çağ Elektronik - Halit Öztekin

Bursa /Yıldırm’da merkezi uydu sistemleri ve alarm, kamera sistemleri alanında faaliyet göstermekte olan firmamız Bursa’nın tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Çanak montajı ve ayarı, uydu montajı, çanak yer değiştirme, uydu arıza ve ayarlama, uydu kurulumu, uydu sinyal güçlendirici ve sorun giderme, merkezi uydu sistemleri montajı ve tamiri, apartman uydu sistemleri, otel uydu sistemleri kurulumu, site uydu sistemleri ve site merkezi uydu sistemleri kurulumu hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca alarm ve güvenlik kamerası sistemleri, görüntülü diyafon, güvenlik kamera montajı ve kurulumu hizmetleri vermekteyiz. Next&Nextstar, D-Smart, Digitürk, Millenicom ve RedLine uydu sistemleri bayilik ve teknik destek hizmetleri vermekteyiz. LG, Samsung, Haikon, Cenova, Korax, Nextstar güvenlik sistemleri teknik servis ve bayisi olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. TEDAŞ, Bursa Kamu Hastaneleri, Ankara Veri Merkezi, İnegöl Devlet Hastanesi, Bursa Termik Santral, Bakyapı, Ona İnşaat, Bakgör İnşaat, Ali Bostancı İnşaat, Suryapı, Ali Bostancı İnşaat, Nuripek İnşaat, Sanabel İnşaat ve YB Yapı referanslarımızdan bazılarıdır.

Haftanın her günü hizmetlerimiz ve referanslarımız hakkında detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar