Mavy İnşaat Temizlik Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti.

Bursa / Osmangazi

Temizlikçi / Temizlik

6Yorum
9.8Puan

Mavy İnşaat Temizlik Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. - Melike Yavuz

Bursa Osmangazi’de temizlikçi, ev ve iş yeri temizlik firması olarak faaliyet göstermekte olup, Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Mudanya, Gürsu bölgelerine hizmet vermekteyiz.

Ev ve işyeri temizliği, inşaat temizliği, gündelik ev temizliği, detaylı temizlik, profesyonel temizlik, kreş ve anaokulu temizliği, merdiven temizliği, bay veya bayan temizlikçi, koltuk ve yatak temizleme, iş yeri ve villa temizliği, kaba inşaat temizliği, inşaat sonrası temizlik, hijyenik temizlik, boş daire temizliği, haftalık apartman temizliği işleriniz alanında uzman personellerimiz tarafından son teknoloji araçlarla yapılmaktadır. İhtiyacınız olan her alanda tabandan en üst nokta tavana kadar genel temizlik hizmetleri sağlamaktayız.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak, taleplerinizi iletmek ve fiyat bilgisi için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Firmadan memnun kaldım, gönderilen personel işinde iyiydi. Tavsiye ediyorum.

Burçin Senay - 31.07.2018

10Puan

Ellerinize, emeğinize sağlık çok memnun kaldık. Tekrar çalışmak üzere...

Osman Çakmak - 09.04.2018

10Puan

Taşınma öncesi temizlik için gelen arkadaşlardan memnun kaldık, teşekkür ederiz.

Figen Akbük - 13.03.2018

10Puan

Her hafta düzenli olarak temizlik ve bakım işlerini yaptığınız site sakinleri olarak tarafınıza bir teşekkürü borç biliriz. Hayırlı işleriniz olsun, yüzünüzden gülücükler eksik olmasın. İyi çalışmalar.

Ünler Sitesi Sakinleri - 09.02.2018

10Puan

Şirketinizle kesinlikle tekrar tekrar çalışmak isterim. Kullanılan malzemeler kaliteli ve gerçekten çok güzel temizlemişler. Çok teşekkürler ilgi alakanıza. Tekrar görüşmek üzere...

Aysun Hanım - 06.02.2018

10Puan

Dün yapılan temizlikten çok memnun kaldım. Düzenli olarak çalışmayı düşünüyorum. Ellerinize kollarınıza sağlık. Teşekkürler.

Gözde Can - 01.02.2018

9Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar