Medport Medikal

İstanbul / Ümraniye

Tıbbi Cihaz Tamiri / Servisi

2Yorum
10Puan
Hemen Ara

Medport Medikal - Kadir Sağır

İstanbul Ümraniye’de tıbbi medikal cihaz tamiri ve servisi olarak faaliyet göstermekteyiz. İstanbul, Bolu, Bursa, Karabük, Kocaeli, Sakarya, Yalova ve Zonguldak bölgelerinde tüm semtlere hizmet vermekteyiz.

Sağlık sektöründe hizmet veren firmamız Drager, GE, Maquet, Elisa, Hamilton, AMS marka tıbbi cihaz tamiri, ikinci el tıbbi cihaz satışı, tıbbi cihaz yedek parça, tıbbi cihaz bakım ve onarım, ventilatör, anestezi cihazları, yoğun bakım cihazları, ameliyathane cihazları, kalibrasyon cihazları, validasyon cihazları, hepafiltre partikül ölçümü cihazları, solunum cihazı, laboratuvar cihazları ve malzemeleri, sterilizatör cihazları, koter, monitör ve görüntüleme cihazları satışı ve tamiri hizmetleri vermektedir. Ayrıca Nihon ve Kohden marka monitörlerinizde meydana gelen tüm arızalar için yedek parça, bakım, onarım ve satış hizmetlerimiz bulunmaktadır. Ekonomik fiyat garantisi altında hizmet vermekte ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktayız. Ürün satın alma işlemi ve sonrasında yaşadığınız en ufak bir arızada, uzman personellerimiz sizlere destek olmakta ve kaliteli çözümler sunmaktadırlar.

Pazar günü hariç haftanın her günü, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Hızlı geri dönüş , iş bitiren çözüm ve kaliteli hizmet anlayışınız için teşekkür ederiz

Teşekkür ederiz - 22.06.2018

10Puan

Medport Medikal'den Burak Bey'e iş takibini ve teslim sürecini çok başarılı bir şekilde yürüttüğü için teşekkür ederiz.

Veysel Kahya - 05.04.2018

10Puan

Firmamız adına teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar