Aygün Tasarım

Kayseri / Kocasinan

Yazılım / Tasarım

Hemen Ara

Aygün Tasarım - Mehmet Aygün

Kayseri’nin Kocasinan ilçesinde 1997 yılından bu yana kurumsal sektörde hizmet veren firmamız yazılım ve web tasarım hizmetlerinin yanısıra santral kurulumu ve IP telefon hizmetleri alanında da faaliyet göstermektedir.

Web tasarım, internet sitesi kurma, web sitesi kurma, mobil site kurulumu, mobil uygulama kurma, android uygulama, ios uygulama ve cep telefonu uygulaması gibi pek çok konuda yazılım ve web tasarım sektöründe hizmet sunmaktayız. IP telefon kurma, IP santral çözümleri, bekletme müziği, operatör kurulumu, çağrı merkezi kurulumu, telefon santrali hizmeti, kayıtlı telefon santrali, android ve ios uygulama, cep telefonu uygulaması, kurumsal sms gönderimi, toplu sms, sesli mesaj ve sanal santral konularında profesyonel hizmetler sunmaktayız.

2013 yılında kurumsal sms sektörüne giren firmamız Mutlucell A.Ş. ile iş ortaklığına başlayıp Kayseri Bölge Müdürlüğünü de üstlenmiştir. Reklam yönetimleri, kurumsal ihtiyaçlarınız ve her türlü yazılım ve web tasarım ihtiyaçlarınız için ücretsiz çağrı hattımızı arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar