Haser Teknik Kombi Klima Servisi

Ankara / Yenimahalle

Klima Servisi / Montaj

7Yorum
9.4Puan
Hemen Ara

Haser Teknik Kombi Klima Servisi - Mehmet Çürük

Ankara Yenimahalle’de klima bakım arıza ve montaj servisi olarak faaliyet göstermekteyiz. Yenimahalle bölgesinde tüm semtlere servis hizmetleri vermekteyiz.

Arçelik, Bosch, Beko, LG, Samsung, ECA, Airfel, Klimasan, Baykan, Süsler ve Vestel gibi tüm marka klimalarınız için bakım, klima tamiri ve montajı, klima fan tamiri, klima borusu tamiri, klima gaz dolumu, klima dış ünite montajı, klima kumanda tamiri, Vrt klima, duvar tipi klima montaj ve bakımı hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca uzman personellerimi tüm marka ve model kombileriniz için bakım, kombi arıza ve tamiri, kombi demonte, kombi fan motoru tamiri, kombi filtre temizliği, kombi gaz valfi tamiri, kombi reset atma, yoğuşmalı kombi tamiri, kombi ve petek temizleme işleriniz uzman personellerimiz tarafından titizlikle yapılmaktadır. İşleriniz en kaliteli malzemeleri kullanarak çözüme kavuşturmakta ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktayız.

Haftanın her günü hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Gelen servisten ve sunulan hizmetten çok memnun kaldım. Firma yetkililerine çok teşekkür ediyorum, herkese tavsiye ederim

Büşra Hanım - 25.04.2018

10Puan

Elinize kolunuza sağlık, çok uygun fiyata işimi yaptınız. Hiçbir sıkıntı yok. Mehmet Bey'e teşekkür ederiz.

Ümit Cesur - 24.04.2018

10Puan

İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim. Kaliteli ve uzman kadro dedikleri bu olsa gerekli. Mehmet Bey ve personellerinin hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim. Hayırlı işler diliyorum.

Emre Terzioğlu - 24.04.2018

10Puan

Çok hızlı erişim sağladık. Yapılan iş çok sağlam ve fiyat uygun, iş garantisi var. Ben memnun kaldım, tavsiye ediyorum.

İbrahim Çelik - 23.04.2018

8Puan

Çok güzel ve titiz çalışıyorlar. Fiyatları son derece uygun ve kaliteli.

Umut Bülbül - 23.04.2018

8Puan

Çok beğendik. Kombimizi titiz ve güzel bir şekilde yaptılar. Benim kombimi hem yaptılar hemde ayrıca temizlediler. Fiyatları gayet uygun, güvenebilirsiniz.

İbrahim Kutlu - 23.04.2018

10Puan

Gerçekten muhteşem bir işçilikleri var. Klima montajını etrafı kirletmeden ve dağıtmadan yaptılar. Çok beğendik, çok güzel oldu. Ellerinize sağlık.

Cengizhan Çiçekli - 21.04.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar