Nilüfer Tesisat

Bursa / Nilüfer

Kalorifer / Doğalgaz Tesisatı

14Yorum
9.9Puan
Hemen Ara

Nilüfer Tesisat - Mehmet Doğrusözlü

Bursa'nın İhsaniye semtinde su tesisatı, kalorifer tesisatı konusunda 7/24 tamir, bakım ve onarım hizmetleri sunmaktayız. Ustalık belgelerimiz ve Bursa'nın en ileri gelen ustaları ile 25 yıldır bu işi yapmaktayız. Servisimizde Doğalgaz Tesisat hizmeti bulunmamaktadır.

Su tesisatı kurulumu, kalorifer tesisatı kurulumu, yangın tesisatı kurulumu, kazan dairesi kurulumu, kat kaloriferi ve yerden ısıtma sistemlerinin kurulumu, cihazlı su kaçak tespiti, makineli gider açma, makineli petek temizliği konularında uzmanız. Nilpark AVM, Akgün İnşaat, Enes İnşaat, Gökkuşağı İnşaat, Güzeller İnşaat, İstanbul MEF Okulları, Uludağ Üniversitesi Hekimlik Binası, Nilüfer Belediyesi Görükle Huzurevi, Beşevler Mevlana Camii ve Sosyal Tesisleri, Taç İnşaat gibi büyük projelerde yaptığımız işler en önemli referanslarımızdır.

Ayrıca genel tadilat, kombi bakımı, petek temizliği kombi tamiri, kombi montajı, cihazlı su kaçak tespiti, Su arıza,kanal görüntüleme armatür ve vitrifiye montajları işlerinizi de yapmaktayız. Ücretsiz çağrı hattımızdan bizleri 7/24 arayarak taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

İşinin erbabı bir usta, basit gibi görünen ama bir çok ustanın çözemediği bir problemi bilgisi sayesinde çözdü, hatta gelmesine bile gerek kalmadı, anlattı ve biz uyguladık. Isınmayan petek problemimizi çözdüğü için kendisine teşekkür ediyoruz, işini bilen insanlara tüm ülke olarak ihtiyacımız var.

Yusuf Ak - 28.12.2019

10Puan

Yeni bina olmasına rağmen kızım yıkanınca zeminleri köpük basıyordu. Artık apartmandan gitmemiz bile istendi. Araştırdım 7-8 ustayla görüştüm. Kimi çözümü yok dedi, kimi yapılır ama zor dedi, kimi bu ekip işi dedi. Sonra internetten Mehmet Ustayı aradım, gelip keşif yaptı. Kameralı sistemle baktı, tek çözüm var dedi ve güzelce anlattı. Yapabilirim dedi, kendinden emin bir şekilde garanti verdi. Hatta apartman itiraz etmesine karşın onlara da güzelce anlattı ve ikna etti. Sonra söylediği gün ve saatte ekibi ile geldi, daha kısa sürede işi bitirdi. Kontrollerini de yaparak gitti. Mehmet Usta ve ekibinden Allah razı olsun, bizi çok büyük bir dertten kurtardılar. Herkese tavsiye ediyorum, Mehmet Usta gibi bir ustayla herkes karşılaşsın inşallah. Güler yüzlü, işi güzelce açıklayan, yapacaklarını anlatan ve yapan adam gibi adam. Teşekkürler Mehmet Usta.

Sevinç Şen - 02.07.2018

10Puan

Merhabalar, işinin ehli ve dürüst bir usta arayanlara referans olmasını umarak yorum yapma ihtiyacı hissettim. Evimizde uzun zamandır çözüm bulamadığımız su kaçağı sıkıntımız vardı. Tavsiye üzerine belediyeden cihaz talep ettik çok profesyonelce kontrol edip hiçbir şey bulamadan gittiler. İnternetten yaptığımız araştırmada bu siteden yorumlara güvenerek Mehmet Ustayı bulduk. Evet gerçekten yorumlarda yazdığı gibi işinin ehli bir usta. Bizim evde yaklaşık 3 saat kadar cihazla kaçak arayarak kaçağı buldu ve çok az bir kırma işlemi ile sorunumuza çare buldular. Ellerine sağlık Mehmet Usta.

Orhan Erezbilek - 22.02.2018

9Puan

Oturduğum apartmanın gider hattındaki sıkıntıdan dolayı son iki sene boyunca ne zaman şiddetli yağmur yağsa bodrum katını su basmaktaydı. Çok tesisatçı geldi gitti bazı işler yaptı, sorun çözülmedi. Belediyeye başvurduk, sonuç alamadık. Sonrasında yakın bir arkadaşım bu olaya şahit olmasıyla bana Nilüfer Tesisat'ı tavsiye etti. Aradık, ustalar geldi, keşif yaptılar, sorunun nerden kaynaklandığını söylediler. İki gün sonrasına gelerek işlerini kısa sürede bitirdiler. Sağolsunlar işlerini temiz bir şekilde yaptılar ve bitirdiler. Aradan geçen altı ayda hiç bir sıkıntı yaşanmadı. Tüm apartman sakinleri olarak tüm Nilüfer Tesisat çalışanlarına teşekkür ederiz.

Tarık yalcn - 06.12.2017

10Puan

Petek temizliği hizmetinden son derece memnun kaldım. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Ümit karaağaç - 05.12.2017

9Puan

Buski'nin bile bulamadığı su kaçağını bulan tek usta :) O kadar mütevazi ve sıcak kanlı. İşinin de ehli. Buski'den 3 defa gelmelerine rağmen bulamadıkları su kaçağını eliyle koymuş gibi 5 dk'da buldu. Banyom onun sayesinde çürümekten kurtuldu. Mehmet Usta'ya sonsuz teşekkürler. İyiki varsın.

MESUT ŞENTÜRK - 05.12.2017

10Puan

Gerçekten çok iyi ve güleryüzlü bir ustamız. Ben çok memnun kaldım, keskinlikle tavsiye ederim.

Bünyamin Can - 05.12.2017

10Puan

Zamanında ve sağlam işçiliğinden dolayı en başta Mehmet ustaya ve Nilüfer Tesisat ekibine çok teşekkür ederim... Gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz.

Burak - 05.12.2017

10Puan

Sağolsun usta randevu ile çalışıyor ve ona göre işimi ayarladım. Söz verdiği gün ve saat geldi halletti. Ustalara güvenmiyordum, hep bir problemle karşılaşıyordum, temiz iş çıkardılar. Gerçek esnaflık budur dedim yüzüne de...

Gökhan Fidancı - 05.12.2017

10Puan

Aylardır üst kattaki komşumun banyo tarafından bizim banyonun kapı arasının olduğu yere, duvarlardan, tavandan aşağı oluk oluk su akıyordu. Üç tane tesisatçı getirdik komşumla beraber. İlk ikisi kırdı, döktü daha da sorun çıkmaz deyip gitti. Üçüncüsü de elinde bir cihazla geldi, döndü dolaştı, bulamadım dedi ve inceleme parasını aldı gitti. Mehmet ustanın numarasını bulduk. Aradım ustayı, anlattım herşeyi. Bana açık açık "abi üçüncü gelen adam bulamasa bile inceleme parasını alabilir, birşey diyemem. Ben de yapıyorum öyle ama bu güne kadar bulamadığım iki tane oldu, ikisinden de para istemeye yüz bulamadım, çıktım. Senden de almam" dedi. Neyse bir kaç anlamsız soru sordu, "tamam çıkıyorum" dedi. Ben de saçma gelen sorulardan sonra umudum yoktu ama ne de olsa para vermeme garantisi aldım diye rahat rahat bekliyorum. Usta geldi, ben herkes gibi banyoya dalacak sanarken bizim uzun antreyi şöyle bir süze süze yürüdü. "Üst kata da bakayım" dedi, çıktık birlikte. Orayı da aynı süzdü. Sonra aşağı indi çantasını aldı döndü... Bu arada hiç bir şey söylemiyor ama. Neyse taktı kulaklığı komşunun antresinde geziyor. Ben de komşuya bakıyorum, "çözemeyecek" gibilerinden el işareti falan yapıyorum. Adam 3 dk sonra termal kamerasını çıkarttı, 2 dakika da onunla baktı. 5 dk sonra kaçak antrede dedi. "Saçmalama kardeş" derken adam nasıl bulduğunu, neden banyodan aktığını, herşeyi anlattı. Yetmedi aletlerle bize gösterdi. Telefonda bana saçma gelen soruları da benim gözümden yorumlayarak kaçağın olabileceği yerleri tespit etmeye çalıştığındanmış. O yüzden direkt antreye yoğunlaşmış girer girmez. Hakikaten de dediği yeri kırdı, bir baktık ki kaçak antredeki duvarın arkasında eski yeni döşenmiş olan tesisatın arasında eski tesisatla birleştirdikleri yerden çıktı. Akıntının oradan değil de banyo kapısının üstünden akmasının nedeni de o taraftaki harcın suya doyduğundan ya da sızıntı olduğundanmış. Ben de üşenmeden her şeyi anlatayım dedim. Sağolasın kardeşim, eline sağlık. Sadece tecrübesi değil zekasını da işe katıyor.

Yekta K. - 05.12.2017

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar