Marka Metal

İstanbul / Eyüp

Demir Doğrama

Hemen Ara

Marka Metal - Mehmet Kizir

İstanbul / Eyüp’te demir doğrama, ferforje ve korkuluk yapımı alanında İstanbul'un her noktasında faaliyet göstermekteyiz. 16 yıllık bilgi birikimi ve mesleki tecrübemiz ile her türlü demir doğrama, ferforje, çelik çatı, yangın merdiveni, alüminyum küpeşte işlerinizi özenle yapmaktayız.

Çatı sistemleri, merdiven korkuluğu, bahçe korkuluğu, balkon korkuluğu, pencere korkuluğu, korkuluk imalatı, çelik çatı yapımı, ferforje kaynak işleri, ferforje montajı, demir kapı imalatı, apartman kapısı imalatı, duvar üstü korkuluk, pencere korkuluk, çelik kapı emniyet korkuluğu, demir bahçe kapısı, Fransız balkon korkuluğu, lazer kesimli balkon korkuluğu, merdiven küpeştesi gibi imalatlarımızla demir ustalığı alanındaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. İhtiyacınıza en uygun çözümleri sizler için üretmekte ve sipariş üzerine yaptığımız ürünlerin montajını yaparak sizlerin beğenisine sunmaktayız.

Demir doğrama üzerine sunmuş olduğumuz tüm hizmetlerimizden yararlanmak için 7/24 ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar