Melipolcleaning Temizlik

İstanbul / Silivri

Temizlikçi / Temizlik

Melipolcleaning Temizlik - Melisa Polat

İstanbul'un her semtinde ev ve işyeri temizlik firması olarak faaliyet göstermekteyiz. Silivri merkezli firmamız İstanbul genelinde 193 temizlik personeli ile her noktaya ulaşabilmektedir.

Melipolcleaning Temizlik olarak daire, ofis, büro, okul, hastane, fabrika, gemi, yat, AVM temizliği, bahçe düzenleme, duvar silme, cam silme, inşaat sonu, yangın sonu, ibadethane temizliği, yol temizliği, depo, kiler, ambar, sel baskını, su baskını, atık su giderme ve daha birçok temizlik hizmetleri sunmaktayız. Aynı zamanda dekorasyon alanında boya badana, boya dekorasyon işleriniz uzman personellerimiz tarafından titizlikle yapılmaktadır. Firmamız da ayrıca nakliye hizmetlerimiz ile sizlere yardımcı olmaktayız.

Detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilir veya şubemizde bizleri ziyaret edebilirsiniz.

Temizlik üzerine Şirket sahibiyim 193 personelim var İç ve Dış Cephe Temizlik Ev ofis fabrika okul hastane spor salonu vs genel detaylı temizlik İnşaat kaba temizlik Badana boya işleri Nakliye vs

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar