Melis Organizasyon

Edirne / Keşan

Yemek / Gıda

Melis Organizasyon

2005 yılında davet ve organizasyon sektöründe Edirne´nin Keşan ilçesinde yerini alan Melis Organizasyon, genç ve yaratıcı yapısı, farklı tarzıyla çalışmalarını sürdürmeye başlamıştır.

Melis Organizasyon, davet ve organizasyonlarda yaratıcı çözümler üreten ve farklı alternatifler sunabilen kadrosu ile davet mekanının seçiminden başlayarak, davet menüsü seçimleri, mekan dekorasyonu, davetli hediyeleri, masa dekorları gibi birçok hizmeti müşterilerine sunmaktadır.

Davet ve organizasyonlarda müşterilerinin hayallerini ve isteklerini, sunduğu geniş seçenekler ve profesyonel yönlendirmeler ile gerçeğe dönüştürmektedir.

Özel günlerinizde sizinle aynı heyecanı paylaşan Melis Organizasyon ile ”Her şeyin mükemmel olmasını istediğiniz anlarda” mutlu kalın, güzel anıları paylaşın…

Hayatınızın en anlamlı ve en önemli gününde; konuklarınız kadar rahat ve stresten uzak, ev sahibi kadar kendinizden emin olmak istiyorsanız kendinizi Melis organizasyon ekibinin profesyonel ellerine bırakın.

'' İlanımızda ve sitemizde göreceğiniz Meteryaller Melis Organizasyona aittir. İÇERİSİNDEKİ HER TÜRLÜ GÖRSELİN MELİS ORGANİZASYONDAN İZİN ALINMADAN KULLANILMASI YASAKTIR....Profesyonel hizmet anlayışı ile hizmet sunan Melis Organizasyon tüm organizasyonlarınız için Catering servisi ile hizmet vermeye devam ediyor

Düğün Nişan Sünnet Kına Organizasyonları
Toplantı Konferans Seminer Organizasyonları
Yıl Sonu baloları, Okul ve Kamu Kurumu etkinlikleri
Doğum günü Organizasyonları
Açılış Organizasyonları

Ve tüm organizasyon hizmetleriniz için bize ulaşabilirsiniz

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar