Merinos Nakliyat

Bursa / Osmangazi

Evden Eve Nakliye

8Yorum
10Puan

Merinos Nakliyat - Ali Osman Koçdemir

Bursa Merinos Nakliyat olarak Bursa / Osmangazi'de evden eve nakliyat alanında faaliyet göstermekteyiz. Asansörlü araçlarımız ile sunduğumuz nakliye hizmetlerimiz kapsamında marangozlu nakliye, sigortalı eşya taşımacılığı, eşyalarınızın güvenliği için eşya paketleme hizmeti vermekteyiz. Türkiye'nin her noktasına evden eve asansörlü eşya taşımacılığı hizmeti sunmaktayız.

Ev ve ofis taşımacılığı konusunda deneyimli nakliye personellerimizle eşyalarınızın hassasiyetine uygun paketleme yaparak taşıma esnasında zarar görmemesi için gerekli tüm önlemleri almaktayız. Nakliye araçlarımızın asansörlü oluşu sayesinde taşınma işleminizi kısa sürede ve daha güvenli şartlarda bitirmekte ve ev sahiplerini taşınma stresinden kurtarmaktayız. Marangozlu nakliye hizmetimiz mobilya sökümü, mobilya paketleme ve nakliye sonrası mobilyaların yeniden kurulumu işlemlerini kapsamaktadır. Eşyalarınız nakliye gününe özel yaptırdığımız nakliye sigortası ile hasarlara karşı koruma altına alınmaktadır.

Ayrıca asansör kiralama hizmetimiz ile eşya depolama hizmetimiz de bulunmaktadır. Türkiye'nin heryerine götürdüğümüz evden eve nakliye hizmetlerimizle haftanın 7 günü çalışmaktayız. Detaylı bilgi ve fiyat almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Son derece itinalı ve güler yüzlü hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Şaban Kırkaş - 14.07.2018

10Puan

Bizler teşekkür ederiz, hayırlı günlerde oturun.

Temiz ve düzenli çalışmalarından dolayı tüm ekibe teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ederim.

Arif Özer - 30.01.2018

10Puan

Merinos Nakliyat ve ekibine çok teşekkür ederim. Gerçekten böylesine hizmet almamıştım. Elemanlar güleryüzlü ve Ali Osman bey bir dakika bile işinin başından ayrılmıyor. Ellerinize sağlık. Çok memnun kaldık. Teşekkürler tekrardan.

İlayda Kurt - 28.11.2017

10Puan

Merinos Nakliyat ekibine çok teşekkür ederim. Ekibin güleryüzü ve evin eşyalarına olan hassasiyeti son derece güzeldi. Tanıdığım dostlarıma kesinlikle tavsiyede bulunacağım.

Fikret Emen - 08.11.2017

10Puan

Evden eve nakliyatta sizi tercih etmek ile mükemmel bir karar vermişim. Gerçekten çok profesyonel bir ekip ile harika hizmet aldık. Herkese tavsiye ederim.

Jale Altuğ - 08.11.2017

10Puan

Ali Osman bey ve ekibine vermiş oldukları hizmetten dolayı çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.

Halil Kömür - 28.10.2017

10Puan

Kaliteli ve güvenli taşıma hizmeti için tecrübeli ekibine çok teşekkürler.

Burak Yaman - 27.10.2017

10Puan

Taşıma işlemimde Merinos Nakliyat ve ekibine sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Ciddi, dürüst, güvenilir bir firma. Herkese tavsiye ederim.

Enis Kusutoğlu - 26.09.2017

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar