Merkez Servis

Bursa / Osmangazi

Kombi Arıza / Montaj

6Yorum
9.7Puan
Hemen Ara

Merkez Servis - Ali Durdu

Bursa / Nilüfer ilçesinin tüm semtlerine marka ve model farketmeksizin kombi tamiri, petek temizleme, klima tamiri, beyaz eşya tamiri, LCD TV tamiri hizmetlerimizi hızlı ve güvenilir servis anlayışımızla götürmekteyiz. Bursa'nın Yıldırım, Osmangazi ve Nilüfer ilçelerine servisimiz bulunmaktadır.

Buzdolabı tamiri, çamaşır makinesi tamiri, bulaşık makinesi tamiri, beyaz eşya tamiri, klima tamiri, klima bakımı, klima gazı dolumu, klima montaj ve söküm işleri, klima temizliği ihtiyaçlarınızda gezici ekibimizle haftanın her günü hizmetinizdeyiz. Kombi servis hizmetlerimiz kapsamında kombi bakımı, kombi tamiri, kombi reset atma, petek temizliği, kombi montaj ve sökümü yapmaktayız. Ayrıca her çeşit televizyon tamiri konusunda deneyimliyiz.

Pazar dahil haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan servisimize ulaşabilir, kombi servisi, klima servisi ve beyaz eşya servisi hizmetlerimizden uygun fiyatlar ile faydalanabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Yeni evliyim, bu konularda bilgimiz yok ve iyi bir işçilik bulmak zor. Ama Ali bey sağolsun bizimle ilgilendi ve çok yardımcı oldu. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

aslıhan ardıç - 04.12.2017

10Puan

Kendisinin temiz çalışmış olmasından dolayı teşekkür ediyorum. Çok memnun kaldık. Hiç düşünmeden kendisiyle çalışabilirsiniz. İyi günler dilerim.

mesude özçakan - 04.12.2017

10Puan

Tavsiyeler üzerine evime çağırdım. Çok memnun kaldık. Ucuz fiyat ve parça garantisi veriyorlar. Temiz ve güzel işcilikleri var. Çok memnun kaldım...

Ahmet kandur - 03.12.2017

10Puan

Herkese tavsiye ediyorum. İşinizden çok memnun kaldım. Yolunuz açık olsun.

ahsen yüksel - 01.12.2017

8Puan

Temiz ve güvenilirdi. Allah razı olsun, sorunsuz hallettik. Kendisine teşekkür ediyorum.

ASLI NALBANT - 01.12.2017

10Puan

Herkes gibi tereddütlerim vardı ama kendisine çok teşekkür ediyorum. İlgi, alaka, işçilik başarılı. Tercih edebilirsiniz.

BÜŞRA BOZKURT - 01.12.2017

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar