Deniz Elektrik Elektronik

Bursa / Gemlik

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

6Yorum
9.8Puan

Deniz Elektrik Elektronik - Mert Balhan

Deniz Elektrik olarak Bursa’nın Gemlik ilçesi Kurşunlu mevkiinde elektrikçi ve elektrik tesisatçılığı alanında faaliyet göstermekteyiz. Diğer faaliyet alanımız olan uydu sistemleri ve çanak anten işlerinizi de itina ile yapmaktayız.

Elektrik tesisatı arıza, tamir ve bakımı olmak üzere diğer tüm elektrik ile ilgili olan ihtiyaçlarınızda tecrübeli ekibimizle hizmet vermekteyiz. Bunun yanı sıra çanak anten montajı, anten ayarı ve tamiri, uydu arızası ve tamiri, uydu sistemlerinin kurulumu ve servis hizmetleri, çiftli ve çoklu lnb montajı, merkezi uydu sistemi tamiri ve yer değiştirme, gizli ışık montajı konusunda kaliteli işlere imza atmaktayız. Ayrıca korniş montajı hizmeti vermekteyiz.

Güler yüzlü ve içten hizmet anlayışımızla Gemlik ilçemizin tüm semtlerine ulaşmaktayız. Detaylı bilgi almak için bizi ücretsiz çağrı hattımızdan 7/24 arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Dürüstlük, iş disiplini, kolay çözüm. Tavsiye ediyorum...

Çetin Bakır - 22.08.2017

10Puan

Güvenilirliği, uygun fiyat anlayışı, temiz ve kaliteli işçiliği için öncelikle teşekkür eder, aradığınız elektrikçi ise başka yer aramayın derim...

Hüseyin KARAKAYA - 22.08.2017

10Puan

Her zaman ulaşabileceğiniz kişi ve teknik hizmetinden dolayı memnuniyetimi dile getiriyorum. Ayrıca elektrik sistemleri üzerinde güvenilirlik ve sistem hakkında verdiğiniz bilgilerin önemi, yapılan işin tatminini ve müşteri memnuniyetini arttırmaktadır. Bu nedenle seçimim daima sizden yana olacaktır... İyi çalışmalar.

Taner Demir - 15.08.2017

10Puan

Son derece başarılı, dürüst kadrosuyla ve uygun fiyat anlayışı ile Deniz Elektriği tek geçerim...

İlkay Tozan - 03.08.2017

10Puan

Gerçekten bu devirde işini böylesine özverili, kaliteli yapan bulmak çok zor. Bu konuda Deniz Elektrik bizlere üstün hizmet sağlıyor. Teşekkür ederiz Deniz Elektrik. Kaliteli işin adresi. Herkese öneririm...

Mehmet yıldrım - 03.08.2017

9Puan

Evimizin elektrikçisi, Deniz Elektrik...

Ramazan göktaş - 24.07.2017

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar