Mert Oto Klima

İzmir / Bornova

Oto Klima Tamir

3Yorum
9.3Puan
Hemen Ara

Mert Oto Klima - Mert Burak Doğru

İzmir Bornova’da oto klima tamiri alanında faaliyet göstermekteyiz. Bornova başta olmak üzere İzmir’in tüm semtlerine hizmet vermekteyiz. oto klima üzerine profesyonel hizmet vermekteyiz.

Her marka ve model aracınızda yaşadığınız klima sorunlarınız için çözüm ortağınız olmaktayız. Uzman personellerimiz oto klima tamiri ile profesyonel anlamda hizmet vermektedir .Far temizliği hizmeti de verilmektedir.Oto klima bakımı, klima gaz dolumu, oto klima hortum tamiri, kompresör tamiri, klima gaz basma, klima kaçak ölçümü, oto kalorifer temizliği ihtiyaçlarınızda en kaliteli malzemeleri kullanmakta ve titizlikle çalışmaktadırlar. Ayrıca sıfır ve revizyonlu oto klima yedek parça satışı hizmetlerimiz mevcuttur.

Pazar günleri dahil haftanın her günü, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak, taleplerinizi iletmek ve randevu almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Servisimizi ziyaret etmeden önce randevu için arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

beni 2 bin 500 liradan kurtardı bir çok usta komrösör değişecek dedi klimanın kasnağı ile işi kurtardık teşekkürler

hasan ali under - 09.07.2020

8Puan

Gereken ilgi alakayı gösterdiğiniz için teşekkürler hocam arabam eskisinden daha verimli fiyatlarınızda piyasaya göre daha makul diğer klima ile ilgili sorunları olanlara tavsiyemdir.

Erdem taşdemir - 18.04.2019

10Puan

Çok ilgililer, işlerini iyi yapıyorlar. Klima işi olan herkese tavsiye ederim.

Metin Demir - 26.06.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar