Mertcanlar Mobilya

İstanbul / Bağcılar

Marangoz / Ahşap Mobilya

0Yorum
10Puan

Mertcanlar Mobilya - Sinan Mertcan

İstanbul / Bağcılar’da marangozluk ve ahşap mobilya imalatı üzerine faaliyet göstermekteyiz. 20 yıllık iş tecrübemizin yanısıra mesleki ustalık belgelerine sahibiz.

Ev ve ofisleriniz için ihtiyaç duyacağınız her çeşit ahşap mobilyayı kendimiz üretmekte ve ekonomik fiyatlarla beğeninize sunmaktayız. Mutfak dolabı imalatı, ahşap masa imalatı, banyo dolabı imalatı, kitaplık imalatı, raflı dolap sistemleri, çekmece, yatak dolabı, gardırop, ranza, TV ünitesi, sehpa imalatı, vestiyer, merdiven altı dolap, yemek odası imalatı, toplantı masası imalatı, çalışma masası imalatı, çocuk ve genç odası imalatı yapmaktayız. Sipariş üzerine özel ölçülerde ürettiğimiz mobilyaları söz verdiğimiz süre içerisinde sizlere teslim etmekte, nakliye ve montajlarını özenle yapmaktayız.

Mobilya ihtiyaçlarınızda aracıları ortadan kaldırarak, bizimle direkt iletişim kurarak rakamsal anlamda avantaj yakalayabilirsiniz. Hizmetlerimiz, ürünlerimiz ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizi arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar