Mertcanlar Mobilya

İstanbul / Bağcılar

Marangoz / Ahşap Mobilya

3Yorum
10Puan

Mertcanlar Mobilya - Sinan Mertcan

İstanbul / Bağcılar’da marangozluk ve ahşap mobilya imalatı üzerine faaliyet göstermekteyiz. 20 yıllık iş tecrübemizin yanısıra mesleki ustalık belgelerine sahibiz.

Ev ve ofisleriniz için ihtiyaç duyacağınız her çeşit ahşap mobilyayı kendimiz üretmekte ve ekonomik fiyatlarla beğeninize sunmaktayız. Mutfak dolabı imalatı, ahşap masa imalatı, banyo dolabı imalatı, kitaplık imalatı, raflı dolap sistemleri, çekmece, yatak dolabı, gardırop, ranza, TV ünitesi, sehpa imalatı, vestiyer, merdiven altı dolap, yemek odası imalatı, toplantı masası imalatı, çalışma masası imalatı, çocuk ve genç odası imalatı yapmaktayız. Sipariş üzerine özel ölçülerde ürettiğimiz mobilyaları söz verdiğimiz süre içerisinde sizlere teslim etmekte, nakliye ve montajlarını özenle yapmaktayız.

Mobilya ihtiyaçlarınızda aracıları ortadan kaldırarak, bizimle direkt iletişim kurarak rakamsal anlamda avantaj yakalayabilirsiniz. Hizmetlerimiz, ürünlerimiz ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizi arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Hızlı montaj, kaliteli işçilik, isteğe göre model seçimi. Daha ne olsun.

Selahattin - 02.11.2017

10Puan

İmalat kalitesi ve teslim süresini harfiyen söz verdikleri gibi yerine getirdiler. Çok teşekkür ediyorum.

Adnan ellik - 29.09.2017

10Puan

Gerçekten takdir ettim. Gününde teslim ve kaliteli işçilik.

Zeki öztrak - 28.09.2017

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar