Yapı Tesisat

Trabzon / Ortahisar

Su / Sıhhi Tesisat

0Yorum
10Puan

Yapı Tesisat - Mesut Dağ

Trabzon / Ortahisar’da su tesisatı arızaları ve sıhhi tesisat tamiri alanında çalışmaktayız. Ayrıca kombi arıza ve montaj servisi olarak faaliyet göstermekteyiz.

Su tesisatı tamiri, sıhhi tesisat tamiri, su tesisatı değiştirme, sıcak su tesisatı tamiri, su tesisatı kaçak bulma, vana montajı, su bataryası tamiri, çeşme batarya değişimi, tıkanıklık açma, kırmadan gider açma, tuvalet tıkanıklık açma, otopark gideri açma, mutfak gideri açma, su kaçağı tespiti, rezervuar tamiri, gömme rezervuar tamiri yapmaktayız. Kırmadan nokta tespiti ile kaçakların tamirini yapmakta ve tıkanık sorunlarını kameralı açma sistemleri ile kesin olarak çözmekteyiz. Kombi servisi, kombi montajı, kombi tamiri, kombi sökme ve kombi bakımı konusunda profesyoneliz. Yangın tesisatı, yerden ısıtma tesisatı, kalorifer peteği montajı, petek temizleme, havlupan petek montajı, kalorifer tesisatı kaçak tespiti, havlupan tamiri, kalorifer tesisatı temizleme, kalorifer tesisatı bakımı, doğalgaz tesisatı tamiri, hizmetlerimizle güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktayız.

Uygun fiyatlarımızla, kaliteli işçilik ve malzemelerimizle memnuniyetiniz için çalışmaktayız. Ücretsiz çağrı hattımızdan arayarak hizmetlerimizden pazar günü hariç haftanın 6 günü yararlanabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar