Yapı Tesisat

Trabzon / Ortahisar

Su / Sıhhi Tesisat

6Yorum
10Puan

Yapı Tesisat - Mesut Dağ

Trabzon / Ortahisar’da su tesisatı arızaları ve sıhhi tesisat tamiri alanında çalışmaktayız. Ayrıca kombi arıza ve montaj servisi olarak faaliyet göstermekteyiz.

Su tesisatı tamiri, sıhhi tesisat tamiri, su tesisatı değiştirme, sıcak su tesisatı tamiri, su tesisatı kaçak bulma, vana montajı, su bataryası tamiri, çeşme batarya değişimi, tıkanıklık açma, kırmadan gider açma, tuvalet tıkanıklık açma, otopark gideri açma, mutfak gideri açma, su kaçağı tespiti, rezervuar tamiri, gömme rezervuar tamiri yapmaktayız. Kırmadan nokta tespiti ile kaçakların tamirini yapmakta ve tıkanık sorunlarını kameralı açma sistemleri ile kesin olarak çözmekteyiz. Kombi servisi, kombi montajı, kombi tamiri, kombi sökme ve kombi bakımı konusunda profesyoneliz. Yangın tesisatı, yerden ısıtma tesisatı, kalorifer peteği montajı, petek temizleme, havlupan petek montajı, kalorifer tesisatı kaçak tespiti, havlupan tamiri, kalorifer tesisatı temizleme, kalorifer tesisatı bakımı, doğalgaz tesisatı tamiri, hizmetlerimizle güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktayız.

Uygun fiyatlarımızla, kaliteli işçilik ve malzemelerimizle memnuniyetiniz için çalışmaktayız. Ücretsiz çağrı hattımızdan arayarak hizmetlerimizden pazar günü hariç haftanın 6 günü yararlanabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Tesisatımız ve güneş enerjimiz süper oldu. Mesut Usta'ya ve ekibine teşekkür ederiz. Hizmetlerinden fazlasıyla memnun kaldık. Tavsiye ederim...

Osman Bey - 11.04.2018

10Puan

Mesut usta ve ekibi güneş enerjisi tesisatımızı yaptılar. Enerjimizi taktılar ve olabilecek neyse uygunluk yönünden ellerinden geleni yaptılar. Çok memnunuz teşekkür ederiz

Levent - 15.12.2017

10Puan

Bulabileceğiniz en iyi tesisatçı, hatta tek usta diyebilirim. İşini en iyi ve kaliteli şekilde yapan bir ekip. Teşekkürler.

Duygu - 13.12.2017

10Puan

İşinde usta, bir numara Mesut usta ve ekibi. Herkes ustayım der, kırar, döker, yine de yapamaz. Ustam gelir ekibiyle, yapar gider. Çok teşekkür ederim ustam, iyi ki sizin gibi işini bilen birisiyle tanıştım.

mehmet salih - 30.11.2017

10Puan

Öncelikle Mesut usta ve ekibine teşekkür ediyorum. Kaloriferlerimiz yanıyor ama ısıtmıyordu. İşlerini titizlikle yapıp bitirdiler. En önemlisi güven verdiler bize. Sağolsunlar...

dilek akpınar - 30.11.2017

10Puan

Usta gerçek anlamıyla bilgili ve işinin ustası. Bir yıldır evimizdeki sıkıntıyı elli kişi baktı, çözemedi. Mesut usta zamanında gelip işini yapan ve cihazlarıyla da teknolojiyi yakın takip eden bir usta. Mesut usta ellerine sağlık, bizi de kurtardın bu sızıntıdan. Su kaçağı denince akla yapı tesisat gelir.

ahmet bulutoğlu - 30.11.2017

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar