Meyes İnşaat

Bursa / Osmangazi

Boya / Badana

0Yorum
9.5Puan

Meyes İnşaat - Mehmet Aytunç Sürücü

Bursa'nın Osmangazi ilçesinde inşaat, boya badana, mantolama, çatı yapımı, cephe izolasyonu ve betonarme (kaba inşaat) alanında lider firmalar arasında bulunan firmamız her geçen gün hizmet kalitesini arttırmak için yatırımlarını bu yönde değerlendirerek siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak için çalışmaktadır.

Firmamız tarafından inşaat proje işleri, temelden inşaat ve anahtar teslim taahhüt işleri yapılmaktadır. Her çeşit inşaat projesinin ve binanın kaba inşaat işlerinin yanısıra, ısı izolasyonu, iç ve dış cephe yalıtımı, çatı oluk yapımı, çatı izolasyonu, duvar izolasyonu, teras izolasyonu, komple bina mantolama işleri profesyonel düzeyde yapılmaktadır. Ayrıca iç mimari konusunda alçı, sıva, boya badana, duvar kağıdı uygulama, niş yapımı, fayans döşeme, parke ve laminat parke uygulama, banyo dekorasyonu, mutfak dekorasyonu, ev, salon ve ofis dekorasyonu gibi hizmetlerimiz her biri kendi alanında uzman ustalarımız tarafından verilmektedir.

Firmamızın titizlikle yapmış olduğu işler garantili olup, tek amacımız güzel ve değeri artan yapılar ortaya çıkarmaktır. Bursa ve Yalova illerinin her bölgesine götürdüğümüz kaliteli hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizi ücretsiz çağrı hattımızdan arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar