Mezaryapimisleri.com

İstanbul / Ümraniye

Mezar Taşı / Mezarlık

1Yorum
10Puan

Mezaryapimisleri.com - Erdoğan Kiraz

İstanbul / Ümraniye’de mezar taşı ve mermer mezarlık yapımı alanında faaliyet göstermekteyiz. Firma olarak mezar yeri yapım ruhsatı ücretini karşılamaktayız.

Mezar taşı, kabristan yapımı, mezar baş taşı, resimli baş taşı, kitabe baş taşı, resimli mezar taşı, porselen resimli mezar taşı, mermer mezar taşı, granit mezar taşı, mozaik mezar, granit mezar, mermer mezar, traverten mezar gibi çok çeşitli mezar yapımlarını kaliteli malzeme, kaliteli iş ve işçiliğimizle sizlere sunmaktayız. Tek kişilik mezar, çift kişilik mezar, aile kabristanları yapımları ve mezar bakımlarını, onarımlarını deneyimli personelimizle yapmaktayız. Çevre ve iklim şartlarına bağlı olarak yıpranmış, kırılmış ve okunmayan baş taşlarının boyanması ve yenilenmesi hizmetimiz bulunmaktadır. Mezar peyzajı konusunda mezar çiçeklendirme, mezar topraklama, mezar üzeri taş serimi, mezar üzeri taş ve çiçek serimi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Mezar aksesuarlı, suluk modelleri, sütun modelleri ve vazo modellerimiz bulunmaktadır. Kaliteli ürün ve ekonomik fiyatlarımızla sizlere en iyi hizmeti sağlamaktayız.

Geniş ürün kataloğumuz ile sunduğumuz seçeneklerimizden ve mezar yapım, onarım, bakım hizmetlerimizden yararlanmak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizleri haftanın 7 günü arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Kendilerine bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine rahmetli babamın mezar yeri yapımı konusunda hizmet alımı gerçekleştirdim, çok memnun kaldım ve müşteri odaklı çalıştıklarını anladım. Kurumsal anlamda gerçekten profesyonel iş yapıyorlar. Sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır.

Kemal Bozkurt - 27.01.2019

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar