Milat Grup

İstanbul / Beşiktaş

Kalorifer / Doğalgaz Tesisatı

Milat Grup - Engin Bayram

İstanbul / Beşiktaş’ta, iç dekorasyon üzerine faaliyet gösteren firmamızda doğalgaz tesisatı, kalorifer tesisatı, sıhhi tesisat, elektrik tesisatı ve dış cephe mantolama ihtiyaçlarınızda tecrübeli ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Doğalgaz tesisat yenileme, doğalgaz tesisatı döşeme, kalorifer tesisatı döşeme, su tesisatı döşeme, yangın taahhüt işleri ve elektrik tesisatı döşeme alanında uzman ekibimizle titizlikle çalışmaktayız. Ayrıca evinizin dekorasyonu ile ilgili alçı, sıva, parke uygulama, laminant parke, fayans döşeme gibi tüm ustalık hizmetlerini bir arada sunmaktayız. Dış cephe yalıtım, site mantolama, villa mantolama, müstakil bina mantolama, yerden ısıtma sistemleri, duşakabin montajı, teras kapatma, beton perde ve tüm ev tadilatı işlemlerinizi söz verdiğimiz zamanda ve uygun fiyat koşulları ile teslim etmekteyiz.

Konusunda uzman teknik personelimiz zamanında iş teslimi prensibimiz ile İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Detaylı bilgi almak için firmamızı haftanın 7 günü ücretsiz çağrı hattımızdan arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar