Miss Temizlik

İstanbul / Avcılar

Temizlikçi / Temizlik

4Yorum
10Puan
Hemen Ara

Miss Temizlik - Ali Adnan

İstanbul Avcılar’da ev ve işyeri temizlik firması olarak faaliyet göstermekteyiz. Avcılar başta olmak üzere Avrupa Yakası’nın tamamına hizmet vermekteyiz.

Miss Temizlik olarak daire, ofis, büro, okul, hastane, fabrika, gemi, yat, AVM temizliği, bahçe düzenleme, duvar silme, cam silme, inşaat sonu, yangın sonu, ibadethane temizliği, yol temizliği, depo, kiler, ambar, sel baskını, su baskını, atık su giderme ve daha birçok temizlik hizmetleri sunmaktayız. Koltuk yıkama, yerinde koltuk yıkama, berjer yıkama, çekyat yıkama, koltuk takımı yıkama, restoran, cafe ve oteller için toplu koltuk yıkama hizmetleri vermekteyiz. Aynı zamanda iç mimari ve dekorasyon alanında boya badana, boya dekorasyon, alçı ve kartonpiyer uygulamaları, alçıpan ve sıva uygulamaları uzman personellerimiz tarafından titizlikle yapılmaktadır. Firmamız da ayrıca satılık ve kiralık daire, satılık ve kiralık arsa, satılık ve kiralık tarla sunumları yaparak emlak alanında da sizlere yardımcı olmaktayız.

Detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilir veya şubemizde bizleri ziyaret edebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Vermiş olduğu temizlik hizmetleri için Miss Temizlik firmasına teşekkürler ederim. Çalışma hayatında başarılarınızın devamını dilerim.

İbrahim Beraber - 05.08.2018

10Puan

Teşekkürler.

Vermiş olduğunuz hizmetten memnun kaldık. Teşekkür eder, başarılarınızın devamını dileriz.

Aylagül Hanım - 03.08.2018

10Puan

Teşekkürler.

Ali Adnan Düzgüner ve onunla çalışan personel kadrosuna sonsuz teşekkürlerimi sunarım, başarılar dilerim.

Murat Bilgin - 01.08.2018

10Puan

Teşekkürler.

İlgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Çok memnun kaldım, başarılar dilerim.

Harun Diken - 21.07.2018

10Puan

Teşekkürler.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar