Moda Terzi

İstanbul / Kadıköy

Terzi / Dikimevi

Hemen Ara

Moda Terzi - Lütfiye Yavuz

İstanbul / Kadıköy’de özel dikim atölyesi ve terzi olarak faaliyet göstermekteyiz. 1983’ten beri bu mesleği icra etmekteyiz ve sektörümüzle ilgili Mediha Yenel Modelistlik Belgesi ve ustalık belgesine sahibiz.

Her çeşit kıyafet kesim, biçim ve dikim konusunda uzmanlıkla çalışmakta, özel tasarım giysiler ve moda koleksiyonları hazırlamaktayız. Sipariş üzerine nişanlık, anne çocuk kombinleri, takım elbise, tayyör, pantolon, ceket, etek ve günlük elbise tasarımı, dikimi ve tadilatı işlerini yapmaktayız. Bunun yanısıra paça boyu, daraltma, astar, pay açma gibi tadilat ve komandatura işlerinde ustayız. Ayrıca geçmişten kalan, hatıra dolu vazgeçemediğiniz kıyafetlerinizi günümüze uyarlayıp eski giysilerinize hayat veriyoruz.

Özel günler ve günlük kullanımlarınız için her zevke uygun olarak hazırladığımız tasarımlarımızı kaliteli malzeme ve işçilik kullanarak gardrobunuzun özel bir parçası yapmayı hedefliyoruz. Haftanın 7 günü sunduğumuz terzilik hizmetlerimizden yararlanmak için ücretsiz çağrı hattımızdan bize ulaşabilir ve atölyemizde misafir olabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar