Modern İşitme Cihazları Satış Ve Tamir Merkezi

Ankara / Çankaya

Tıbbi Cihaz Tamiri / Servisi

Hemen Ara

Modern İşitme Cihazları Satış Ve Tamir Merkezi - Hüseyin Böke

Ankara / Çankaya’da işitme cihazlarının satışı ve tamiri alanında faaliyet göstermekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyeti ve güveni için çalışmaktayız.

İşitme cihazı tamiri, işitme cihazı bakımı, işitme cihazı satışı, koruyucu tıkaç, kulak kalıbı, ses azaltıcı kulak tıkacı, SGK anlaşmalı işitme cihazlarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. Teknik servisimiz aynı gün içerisinde sorunu çözmekte ve 1 yıl boyunca teknik servis hizmetimiz devam etmektedir. Ücretsiz bakım hizmetimiz, her renk ve modelde kulak kalıbı üretimimiz bulunmaktadır. 2 yıl kullanım süresi olan anti alerji ses azaltıcı kulak tıkacı ve anti alerji su önleyici kulak tıkaçlarını size özel olarak üretmekteyiz. Daha sağlıklı bir yaşam sürdürmeniz için tecrübelerimizi profesyonel uygulamalarımızla sizlere sunuyoruz. Yenilikçiyiz, yarının teknolojisini bugün kullanıyoruz ve sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Sizi anlıyoruz, bizimle paylaştığınız olumlu ve olumsuz değerlendirmelerinizi dikkate alıyoruz. Hiçbir ayrıntıyı atlamamaya özen gösteriyoruz ve fikir paylaşımının ne kadar değerli olduğunu çok iyi biliyoruz.

Haftanın 7 günü işitme cihazı satışı, tamiri ve bakımı yapıyoruz. Ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar