Modern Teknik Bilgisayar Yazılım Güvenlik Hizmetleri

Düzce / Merkez

Alarm / Kamera Sistemleri

0Yorum
10Puan

Modern Teknik Bilgisayar Yazılım Güvenlik Hizmetleri - Serdar Karip

Düzce / Merkez’de alarm kamera ve güvenlik sistemleri alanında çalışmaktayız. Ayrıca IP santral kurulumu, bilgisayar tamiri ve teknik servis hizmetleri vermekteyiz.

Güvenlik sistemleri konusunda deneyimli ekibimizle güvenlik kamerası, plaka tanıma sistemleri, izleme sistemleri, güvenlik alarmı, hırsız alarmı, kartlı geçiş sistemleri, alarm darbe sensörü, yangın alarmı sistemleri, mobese kameraları, bariyer sistemleri, otopark bariyer sistemleri, bebek bakıcı kamerası gibi sistemlerin kurulum, bakım ve tamir işlerini yapmaktayız. Bilgisayar tamiri, laptop tamiri, bilgisayar kurulumu, notebook tamiri gibi teknik servis ihtiyaçlarınızda yanınızdayız. Ayrıca IP telefon kurulumu, IP santral çözümleri, analog santral, çevre birimleri, network sistemleri, dahili sistemler, operatör kurulumu, santral bakımı, telefon santrali hizmetleri, santral programlama, sunucu servisi, sunucu kabin montajı, WEB server, SQL server, ADSL servisi, UTB, fiber optik, kablo döşeme hizmetlerimizle teknolojik ihtiyaçlarınıza kurumsal çözümler üretmekteyiz.

Düzce ve çevre illerde sunduğumuz iletişim teknolojileri ve güvenlik sistemleri hizmetlerimizle bölgemizin lider servis sağlayıcısı olmayı hedeflemekte, memnuniyetinizi, güveninizi ve gelişiminizi sağlamak için çalışmaktayız. Bizlere ücretsiz çağrı hattımızdan ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar