Mücahit Mermer

Afyonkarahisar / İscehisar

Mermer / Granit

Mücahit Mermer - Metin Karadeniz

Uzun yıllardır Afyon / İscehisar ilçesinde mermer, granit ustalığı ve mezar yapımı hizmetleri alanında faaliyet göstermekteyiz. Yıllardır mermer sektöründe hem imalatçı hem de tasarımcı olarak hizmet vermekteyiz.

Mezar taşı yapımı, kabristan yapımı, mermer ve granit mezar taşı ve traverten mezar yapımı konularında deneyimliyiz. Mermer mutfak tezgahı, mermer basamak, mermer sütun, mermer döşeme, mermer masa üretimi, mermer banyo, mermer banyo tezgahı, mermer bardak altlığı, mermer cafe masası, mermer duş teknesi, mermer isimlik, mermer lavabo, mermer merdiven, mermer kurna, mermer satranç takımı ve mermer fıskiye yapımı hizmetleri vermekteyiz. Granit malzemeden ise granit mutfak tezgahı, granit küp taş, granit masa, granit merdiven, granit yer kaplama, granit şömine, granit barbekü ve hamam kurnası yapımı ve granit dekorasyon hizmetleri sunmaktayız. Ayrıca traverten şömine ve saksı, trabzan korkuluk ve onyx süs eşyaları yapımı ve tasarımında her zevke uygun üretimler yapmaktayız.

Ulusal ve uluslararası çalışmalarımızla, dekoratif ve tasarım ürünlerimizle her zaman sizlere hizmet vermekten memnuniyet duymaktayız. Ücretsiz çağrı hattımızı arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar