Mümin Aras Yavaşlar

İzmir / Bornova

Mimari Maket

Mümin Aras Yavaşlar

İzmir'in Bornova ilçesinde mimari maket yapımı alanında çalışmaktayız. Her tür mimari projenin 3 boyutlu maketini istenilen ölçülerde yapmaktayız. Bina maketleri, villa maketleri, alışveriş merkezi maketleri ve inşaat projesi maketlerinin yapımında tamamen el emeği kullanarak, kaliteli malzeme ve ince işçilikle yapılan mimari maket tasarımlarımızı uygun fiyatlar ile sunmaktayız.

Projelerinizi çeşitli bilgisayar programları kullanarak maket yapımına hazır hale getirdikten sonra ahşap tabla üzerinde maket parçalarını bir araya getirerek projenizin 3D mimari maketini oluşturmaktayız. Dilerseniz mimari maketinize elektronik sistem döşeyerek ışıklandırma ve peyzaj süslemeleri ile görsel zenginlik kazandırmaktayız. Sunduğumuz maket yapım hizmetleri, mimari projenizi tanıtmak için projeyi hayata geçirmeden önce bütününü minyatür halde görmenizi ve müşterilerinize projenizi daha kolay tanıtmanızı sağlamaktadır. Ayrıca mimari maketler orjinal bina projesinin ölçülerine uygun olarak ölçeklendirildiğinden maketler sayesinde projenin bitmiş halinin nasıl görüneceği ve projede bir hata varsa uygulamaya geçilmeden önce farkedilmesi sağlanmaktadır.

Mimari maket yapım hizmetlerimizi Ege ve Marmara bölgelerinin tamamına sunmaktayız. Daha detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızı arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar