Ankara Oto Japon

Ankara / Yenimahalle

Oto Tamir / Bakım

0Yorum
9.0Puan

Ankara Oto Japon - Murat Esiringü

Ankara Yenimahalle'de oto tamiri ve bakımı alanında yılların verdiği tecrübe ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz.Yenimahalle başta olmak üzere Ankara'nın tüm semtlerine İvedik OSB'de bulunan şubemizde hizmet vermekteyiz.

Marka ve model ayrıt etmeksizin tüm araçlarınız için oto tamir ve bakım hizmetleri vermekteyiz. Bu hizmetler kapsamında amortisör değişimi ve bakımı, yağ değişimi, klima tamiri ve gaz dolumu, oto elektrik tamiri, akü tamiri ve değişimi, oto far tamiri, oto klima arıza ve tamiri, marşpiyel tamiri, LPG montajı ve ayarı, debriyaj tamiri, balata değişimi, oto fren ve buji tamiri, vites kutusu tamiri, ABS beyin tamiri, airbag beyin arızası, BSI tamiri, oto fren ve buji tamiri, vites kutusu tamiri, yakıt enjeksiyonu ve yağ filtresi değişimi, polen ve hava filtresi değişimi, oto klima gaz dolumu, yağ değişimi ve kaporta tamiri, kaporta göçük düzeltme, ön takım tamiri ve debriyaj tamiri ihtiyaçlarınızda kaliteli çözümler sunmaktayız. Aynı zamanda yolda kalan araçlarınız için acil oto kurtarma, oto çekici, yol yardım, araç nakliye, motor kurtarma hizmetlerimizle siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktayız.

Haftanın her günü, aracınızda meydana gelen tüm arızalar için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, randevu alabilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar