PG Mekanik

Ankara / Çankaya

Havalandırma Sistemleri

PG Mekanik - Murat Karataş

10 Yıllık tecrübeye sahip olduğumuz havalandırma, ısıtma soğutma sistemleri sektöründe Ankara Çankaya’da PG Mekanik olarak faaliyete başladık. Çankaya başta olmak üzere Ankara’nın tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz.

Isıtma, havalandırma, soğutma ve iklimlendirme sistemleri üzerine servis hizmetleri vermekteyiz. Soğutma ve ısıtma sistemleri temizliği ve bakımı, Vrf soğutma sistemleri, Vrf klima sistemleri, hücreli aspiratör, flexible hava kanalları, difuzör, menfez, salyangoz aspiratör, elektrostatik filtre temizliği, toz toplama sistemleri temizlik ve bakımı, hava perdesi temizliği, kimyasal ile klima temizliği, fancoil temizliği, fancoil bakımı ve onarımı, HVAC sistemleri temizlik ve bakımı, yağlı kanal temizliği, endüstriyel kanal temizliği ve menfez toz temizliği ihtiyaçlarınızda kaliteli çözümler üretmekteyiz. Verdiğimiz tüm hizmetler sizlerle yapılacak olan periyodik bakım sözleşmesiyle tecrübeli kadromuz tarafından gerçekleştirilmektedir. Bakım sonrasındaki raporlama ile de hizmetlerimizdeki süreç, karşılaşılan sorun veya sorunları ve çözümlerini detaylandırılarak sizleri bilgilendirmekteyiz.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar