Murat Kundura

İstanbul / Kadıköy

Ayakkabı Tamiri / Lostra

Murat Kundura - Murat Aksöz

İstanbul Kadıköy’de ayakkabı tamiri ve lostra salonu olarak 1976 yılından bu yana hizmet vermekteyiz. Kadıköy başta olmak üzere İstanbul’un tüm semtlerine hizmet vermekteyiz. Bağdat Caddesi üzerindeki birçok kurumsal markayla anlaşmalı olarak tamirat işlerini yapmaktayız. Ustalık belgelerimiz mevcuttur.

Her türlü malzemeden imal edilmiş ayakkabı tamiri, erkek ve bayan ayakkabı tamiri, spor ayakkabı tamiri, çanta, kemer ve cüzdan tamiri, çizme ve bot tamiri, çocuk ayakkabısı tamiri, ayakkabı astar değişimi ve bağcık satışı, converse ayakkabı tamiri, klasik ayakkabı ve gelin ayakkabısı tamiri, ayakkabı genişletme ve taban tamiri, ortopedik ayakkabı tamiri ve üretimi, ayakkabı küçültme, deri ve nubuk ayakkabı imalatı, nubuk bot temizliği, ayakkabı topuk ve renk değişimi hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca çekirdekten yetişme ustalarımız sipariş üzerine özel üretim bayan ayakkabı imalatı yapmaktadır. Her çeşit bavul, okul çantası, beslenme çantası ve valiz tamiri, gitar kılıfı, bavul çekme kolu tamiri, valiz dikimi, çekçek tamiri gibi ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olmaktayız. Kaliteli işçiliğimiz ve güvenilir hizmetimizle karşınızdayız. Bizler için müşteri memnuniyeti ve zamanında teslimat verilen hizmet çerçevesinde en başta gelmektedir.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizleri arayarak taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar