Murat Öztürk

Kocaeli / Gebze

Kalorifer / Doğalgaz Tesisatı

Murat Öztürk

Kocaeli / Gebze’de kalorifer sistemleri ve doğalgaz tesisatları için tesisat tamiri, bakımı ve montaj işleri yapmaktayız. Ayrıca su tesisatı ve sıhhi tesisat arızalarının çözümünde faaliyet göstermekteyiz. Gebze, Darıca, Yenimahalle, Tuzla, Pendik bölgelerine hizmet vermekteyiz.

Doğalgaz tesisatı döşeme, doğalgaz tesisatı tamiri, tesisat değişimi, kalorifer tesisatı tamiri, havlupan tamiri, havlupan petek montajı, kalorifer tesisatı proje çizimi konusunda uzman ekibimizle profesyonel işler yapmaktayız. Banyo ve tuvalet tadilatları, vitrifiye montajı, yangın tesisatı işleri, klozet montajı, gider açma, tuvalet tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti, çeşme montajı, su tesisatı döşeme, su tesisatı kaçak bulma, lavabo montajı, su tesisatı tamiri, vana montajı, vana tamiri işlerinizi özenle yapmaktayız. Güven ve memnuniyetiniz için çalışmaktayız.

Haftanın 7 günü doğalgaz sistemleri ve sıhhi tesisatla ilgili tüm ihtiyaçlarınız için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar