Murat Saat

İstanbul / Kartal

Saatçi / Saat Tamircisi

2Yorum
9.0Puan

Murat Saat - Murat Aydın

Murat Saat olarak Kartal semtindeki dükkanımızda saatçilik mesleğimizi icra etmekteyiz. Sektörde uzun yıllara dayanan tecrübeye ve mesleki yeterlilğe sahibiz.

Her marka ve türde saatin tamir işlerini özenle yapmaktayız. Markası ve modeli ne olursa olsun kol tipi duvar tipi, antika yada modern tipte tüm saatlerinizin bakım onarım ve tamir işlemleri, kordon kısaltma işlemleri, saat aksesuarları, cam değişimi, temizleme işlemleri ayrıca bütçenize ve zevkinize uygun saat satış hizmetimiz ile sadece uzmanı olduğumuz alanda hizmet veriyoruz. Bugüne kadar binlerce müşterimize tamir ve bakım hizmeti vermiş olmaktan gurur duymaktayız.

Özellikle antika saatlerin yedek parçalarının elimizde olması yönünden tüm ihtiyaclarınıza cevap verebilecek durumdayız. Pil üzerine geniş bir ürün yelpazesine sahip olmakla ile birlikte kullanım amacı ne olursa olsun tüm pil ihtiyaçlarınızda sadece bir telefon uzağınızdayız. Ayrıca 5 Km alana kadar araç kumandalarınızın pil değişimlerini aracınızın başında yapmaktayız.

Bir yaşam tarzı göstergesi olan kıymetli saatlerinizle ilgili her konuda güvenli işçilik ve kaliteli hizmetlerimizden faydalanmak üzere ücretsiz çağrı hattımızdan günün her saatinde bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Allah hayırlı işler versin gayet güzel olmus.saat çeşitleri güzel ve kaliteli

Hakan yilmaz - 20.09.2020

10Puan

Güzel olmuş Daha da gelistirilebilir tabi ki ama şuan itibari ile gayet şık duruyor.

Ahmet Akif - 18.09.2020

8Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar