Murat Bilgisayar Saz Ticaret

İstanbul / Kartal

Bilgisayar Tamiri / Servisi

0Yorum
9.0Puan

Murat Bilgisayar Saz Ticaret - Murat Saz

İstanbul/ Kartal’da bilgisayar tamiri ve laptop servisi olarak faaliyet göstermekte olan firmamız, Kartal başta olmak üzere İstanbul’un tüm semtlerine hizmet vermektedir.

Her marka ve model bilgisayar ve laptop tamiri, bilgisayar format ve kurulumu, monitör tamiri, notebook tamiri, bilgisayar ekran değişimi, bilgisayar ram yükseltme, yazılım güncelleme, anakart tamiri, hard disk tamiri internet ve modem kurulumu, Mp4 tamiri, USB flash bellek ve hafıza kartı tamiri hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca cep telefonu tamiri ve servisi, cep telefonu ekran değişimi, cep telefonu anakart değişimi, cep telefonu ekran koruyucu, cep telefonu program yükleme, cep telefonu batarya değişimi, şarj tamiri, cep telefonu kilit kırma, tablet tamiri ve ekran değişimi işlerinizde çözüm ortağınız olmaktayız. Aynı zamanda playstation tamiri, Ps3, Ps Go, Psp tamiri hizmetleri uzman personellerimiz tarafından verilmektedir. Dilediğiniz takdirde yerinde bilgisayar hizmetlerimiz bulunmaktadır. Elektronik sarf malzemeleri, ses sistemleri, hoparlör, anakart, ekran kartı, powerbank, araç kitleri gibi aksesuar siparişleriniz kargo ile adrese teslim olarak gönderilmektedir.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar