Muş Tercümehane

Muş / Merkez

Danışman / Danışmanlık Hizmetleri

Muş Tercümehane

Tercümehane Türkiyenin en büyük sanal tercüme ofisi olup, Türkiye'nin neresinde olursanız olun, size en kaliteli ve güvenilir tercüme hizmetini sunar. 10 yıldır belli lokasyonlardaki hizmetini, çağımızın gerekliliklerine ayak uydurarak çok geniş bir ağ ile tüm Türkiye geneline yaymıştır.

Tercümehane, alanında uzman teknik, medikal, hukuki ve akademik tercümanları ile siz değerli müşterilerimize en kısa sürede en kaliteli hizmeti sunmayı kendisine prensip edinmiş sıradışı bir tercüme bürosudur.

Alanında uzman onlarca tercümanı bünyesinde barındıran Tercümehane, diğer tercüme bürolarından farklı olarak tercüme sonrası redaksiyon hizmetini ücretsiz olarak sunmaktadır. Her belge tercüme edildikten sonra bir başka tercüman tarafından redakte edilir ve SIFIR hata ile siz değerli müşterilerimize takdim edilir.

İş sözleşmeleri, makina kullanım kitapçıkları, şartnameler gibi uluslar arası ticaretin en önemli parçaları olan belgeler, alanında uzman tercümanlarımız tarafından tercüme edilir.

Tercümehane Türkiye'nin önde gelen Hukuk Bürolarının, Holding ve Şirketlerin, Kalkınma Ajanslarının, Üniversite ve Okulların çalışmalarına büyük katkılar sağlamaktadır. Yurt dışında şirket, temsilcilik veya şube açılışı için gerekli belgelerin çevirisi dışında, noter, valilik ve ilgili ülkenin konsolosluğu tarafından onay prosedürünü takip etme ve tamamlama konusunda büyük bir tecrübeye sahiptir.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar