Karadeniz Dekorasyon

İstanbul / Kağıthane

Alçı / Kartonpiyer

Hemen Ara

Karadeniz Dekorasyon - Mustafa Bayram

Karadeniz Dekorasyon olarak İstanbul Kâğıthane’de alçı ve kartonpiyer alanında faaliyet göstermekteyiz. Kâğıthane, Seyrantepe, Sarıyer, Beşiktaş, Maslak ve Arnavutköy bölgelerine hizmet vermekteyiz.

Her türlü mekân için alçı, alçıpan ve sıva uygulamaları, alçıpan duvar ve panel yapımı, alçı göbek ve kemer yapımı, alçıpan asma tavan ve bölme duvar yapımı, alçıpan ofis bölme ve oda yapımı, alçıpan ışık bandı yapımı, 3D alçıpan yapımı, karopan ve taş yünü asma tavan ihtiyaçlarınızda alanında uzman personel kadromuz titizlikle yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda iç mimari ve dekorasyon ihtiyaçlarınızda boya badana, parke ve laminant döşeme, fayans döşeme, mutfak tadilatı ve dekorasyonu, duvar kâğıdı uygulama, iç cephe ve dış cephe boyama, çatı aktarma ve çatı bakımı, stronpiyer uygulamaları, karopan asma tavan yapımı, alçı TV ünitesi yapımı ve A’dan Z’ye anahtar teslim tadilat hizmetleri vermekteyiz.

Haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar