Erkan Dekorasyon

İzmir / Konak

Boya / Badana

2Yorum
10Puan

Erkan Dekorasyon - Mustafa Erkan

Erkan Dekorasyon olarak İzmir Konak’ta boya badana alanında faaliyet göstermekteyiz. Konak başta olmak üzere İzmir’in her noktasına hizmet vermekteyiz.

Evinizi istekleriniz doğrultusunda güzelleştirmek için alçı ve kartonpiyer uygulamaları, alçıpan uygulamaları, alçıpan duvar ve tavan yapımı, alçı göbek yapımı ve dekorasyon, boya badana, boya dekorasyon, duvar boyama, saten ve sedef boya, İtalyan dekoratif boya, hamerton boya, yağlı boya, saten sıva alçı, kara sıva, söve ve niş yapımı, kemer yapımı, ışık havuzu yapımı, şap atma, mantolama, dış cephe boyama, duvar kağıdı uygulamaları, fayans döşeme ve kırma, banyo ve mutfak seramik döşeme, seramik tamiri, karo fayans döşeme, alçı saten boya ve sedef boya uygulamaları, tezgâh arası seramik döşeme, tuğla örme, canlı ve ipek sıva uygulama yapmakta ve anahtar teslim hizmet vermekteyiz. Ekonomik fiyat garantisi altında hizmet veren personellerimiz titizlikle çalışmaktadır.

Haftanın her günü, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

İşine en sadık ve en güvenilir ustalardan biridir Mustafa Abi. Bu zamanda böyle iyi ustalar yok denecek kadar azdır. Kendisine verdiği kaliteli hizmet için teşekkür ediyorum.

Kenan Taş - 03.08.2018

10Puan

Ustamız mükemmel, güvenilir, titiz ve sadık. Zamanında iş teslimi yapıyorlar. Uzun yıllardır kendisiyle iş yapıyoruz, tavsiye ederim.

Ayşe Arıkan - 02.08.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar