Kuark Elektrik Elektronik

İstanbul / Bayrampaşa

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

Hemen Ara

Kuark Elektrik Elektronik - Mustafa tanrıgül

İstanbul / Bayrampaşa’da elektrik tesisatı alanında faaliyet göstermekteyiz. Kuark Elektrik ve Elektronik olarak Avrupa Yakası’nın tamamına ve Anadolu Yakası’nda Kadıköy, Kartal, Maltepe ve Pendik bölgelerine servis hizmetleri vermekteyiz.

Her türlü elektrik arızası, avize montajı, priz tamiri, şalter arızası ve tamiri, elektrik tesisatı arıza ve tamiri, LED ışık montajı, gizli ışık montajı, otomat tamiri, kombi, klima elektrik tesisatı tamiri ve bakımı, elektrik tesisatı çekme işlerinizde kaliteli çözümler sunmaktayız. Ayrıca güvenlik kamera sistemleri montajı ve kurulumu, güvenlik kamera yer değiştirme, alarm kurulumu ve ayarı, yangın alarmı sistemleri kurulumu, yangın alarmı sensörü montajı işleriniz uzman personellerimiz tarafından titizlikle yapılmaktadır. Tüm bunların yanı sıra CNC makinelerinizde yaşadığınız sorunlar için onarım ve bakım hizmetleri vermekteyiz. Ekonomik fiyat garantisi altında hizmet vermekte olup zamanında iş teslimine önem vermekteyiz.

Pazar günleri hariç haftanın 6 günü boyunca, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar