Ustasından Servis Hizmetleri

İstanbul / Pendik

Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

Ustasından Servis Hizmetleri - Mutlu Fidan

İstanbul Pendik’te beyaz eşya tamiri ve servisi alanında faaliyet gösteren firmamız Pendik, Ataşehir başta olmak üzere İstanbul’un tüm semtlerine ve Kocaeli’ de tüm semtlere servis hizmet vermektedir.

Her marka beyaz eşya tamiri, çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi tamiri ve bakımı, ocak, kombi, klima, şofben, termosifon ve fırın tamiri, klima montaj ve bakımı, klima dış ünite montajı, klima borusu tamiri ve demontaj, klima filtre temizliği ve gaz dolumu, klima fan tamiri, kombi demonte ve değişim, kombi fan motoru tamiri, filtre temizliği, ısıölçer montajı, reset atma, yoğuşmalı kombi ve doğalgaz sobası tamiri, şofben montajı ve bakımı, şofben termostat tamiri ve kurulumu, termosifon montajı, ticari ve duvar tipi klima tamir, bakım hizmetleri vermekteyiz. Ustasından Servis Hizmetleri olarak müşteri memnuniyetini önceliğimiz kabul eder ve kaliteden ödün vermeden hızlı ve kaliteli hizmet sunarız. Bizi rakiplerimizden ayıran en büyük özellik ise hızlı, güvenilir ve profesyonel ekibi ile anında müdahale edebilen kurumsal yapımızdır.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak, taleplerinizi iletmek ve servis hizmetlerimizden faydalanmak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar