My Servis Bilişim Profesyonel Servis Hizmetleri

İstanbul / Güngören

Yazıcı / Baskı Cihazları Tamiri

My Servis Bilişim Profesyonel Servis Hizmetleri - Mevlüt Arduç

Yazıcı-Fotokopi Teknik Servis Hizmeti
Servisimizde her makina grubunun teknisyenleri ile hizmetlerimizi her geçen gün daha da ileriye götürmekteyiz. Servisimiz stoklarında makinalarınızın arızalanan ve bakımlarında kullanılan yedek parçaları sürekli bulundurmaktadır. Makinalarınız servisimizde çok kısa bir zamanda arızası giderilerek ve bakımı yapılarak verilmektedir.
İthal Muadil Toner Hp,Samsung,Xerox,Canon ,Brother,Lexmark ve Epson marka yazıcılara uyumlu,ithal muadil toner ürünlerimizi uygun fiyatlar ve yüksek kalitesiyle, garantili olarak hizmetinize sunuyoruz.
Müşterilerimize rahatlıkla sunabileceğimiz bu ürünler , koruyucu ambalajında ve emniyet bandıyla sunulmaktadır. Fiyat konusunda bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.
Toner Dolumu
Firmamıza Dolum için getirmiş olduğunuz tonerleriniz hemen kısa bir incelemeden sonra doluma müsait olup olmadığının bilgisi size verilir ve doluma müsait olan Toner ve Kartuşlar komple sökülüp bakımı yapılarak dolumu yapılır ve İlk günkü kopya kalitesine getirilir.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar