My Oto Ekspertizm

İstanbul / Ataşehir

Oto Ekspertiz

2Yorum
10Puan

My Oto Ekspertizm - Erdi Çiftçi

İstanbul Ataşehir’de oto ekspertiz firması olarak faaliyet göstermekteyiz. Ataşehir, Kadıköy, Ümraniye ve Üsküdar bölgelerinde tüm semtlere hizmet vermekteyiz.

İkinci el araç alırken aracın genel ve ince aksamları hakkında bilgi sahibi olmak için oto ekspertiz testi ekonomik ve güvenlik açısından önem taşımaktadır. My Oto Ekspertiz olarak, tüm marka ve model araçlar için uygun teknik ekip ve ekipmanlarımızla her geçen gün müşteri portföyümüzü geliştirmekteyiz. Araç alım veya satım işlemleri yapacak kişiler için aracın tüm aksamlarını en ince ayrıntılarına kadar incelemekte, hataya yer vermeden, görülmemiş veya fark edilmemiş bütün hasarları, arıza ve sorunları titizlikle belirleyerek sizlere rapor halinde sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda uzman personellerimiz standart ekspertiz, full ekspertiz, kaporta ekspertiz, mekanik ekspertiz, DYNO testi, fren testi ve diagnostik testlerini başarıyla uygulamaktadırlar. Bu testler kapsamında araç dosya sorgulama, mikron boya değeri ölçümü, kaporta boya kontrolü, motor kayışları kontrolü, direksiyon kutusu kontrolü, el freni halatları kontrolü, yakıt deposu kaçak kontrolü, difrenasiyel kontrolü, şanzıman kontrolü, motor yağı sızdırmazlık kontrolü, ön takım kontrolü, egzoz kontrolü, hidrolik yağı kontrolü, akü kontrolü, hava yastığı kontrolü, yanal kayma testi, rot ayarı, balans ayarı kontrolü gibi pek çok uygulama yapmaktayız. Ekonomik fiyat garantisi altında hizmet veren firmamız aynı zaman da yerinde oto ekspertiz hizmetleri vermektedir.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve randevu almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Aldıkları paranın hakkını veren bir kurum. Tatmin edici ve rahat ettiren bir tavırları, karşılamaları var. Kafamda soru işareti kalmadan satış yaptım. Alıcı da satıcıda memnun ayrıldık. Başarılarının bu şekilde gitmesini temenni ederim.

Onur Soner - 29.04.2018

10Puan

Ortalama 5 araç ekspertizi yaptırdım kendilerine. Bugüne kadar almış olduğum en iyi ekspertiz hizmetiydi. Açıklamaları, sunumları, ustalıkları, tecrübeleri ve teknik bilgilerine kadar çok memnun kaldım. Herkese sonuna kadar tavsiye edebileceğim ve tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir firma.

Ömer Hakkı - 29.04.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar