Ortaklar Nakliyat Ve Depolama

Bursa / Yıldırım

Asansörlü Taşımacılık

Ortaklar Nakliyat Ve Depolama - Nail Selim

Bursa / Yıldırım'da bulunan evden eve nakliye firmamızda hem şehiriçi hem de şehirlerarası eşya taşımacılığı yapmaktayız. Asansörlü nakliye hizmetimizi teknolojik ekipmanlarımızla ve tecrübeli nakliye ekibimizle vermekteyiz. Ayrıca Bursa'da asansör kiralama hizmeti veren sayılı firmalar arasındayız.

Asansörlü eşya taşmacılığı sayesinde ev taşıma ve ofis taşıma işlerinizi kısa sürede, eşyalarınız zarar görmeden ve bedensel yorgunluk yaşamadan bitirmenize yardımcı olmaktayız. Marangozlu nakliye hizmetimiz kapsamında tüm mobilyalarınızın söküm ve nakliye sonrası montajlarını işinde uzman personelimizle yapmaktayız. Beyaz eşyalarınızın söküm ve yeni evinizde kurulumu, elbise paketleme, cam eşya paketleme, dolap içi eşyaların paketlenmesi, mutfak eşyalarının paketlenmesi, mobilya paketleme gibi tüm detayları sizin adınıza önceden planlamaktayız. Eşyalarınızın niteliğine uygun paketleme sistemlerimiz sayesinde taşınma esnasında eşya hasarı oluşmaması için önlem almakta, öte yandan da oluşabilecek maddi kayıplara karşı tüm eşyalarınız için nakliye gününe özel eşya sigortası yaptırmaktayız. Ev taşımacılığının yanısıra ofis taşımacılığı, banka taşımacılığı ve eşya depolama hizmetleri vermekteyiz.

Haftanın 7 günü sunduğumuz asansörlü nakliye ve asansör kiralama hizmetlerimizden yararlanmak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar