Nail Usta

Sakarya / Erenler

Fayans / Seramik Döşeme

Nail Usta

Sakarya / Erenler’de fayans ve karo seramik döşeme alanında faaliyet göstermekteyiz. Sakarya’nın tüm ilçelerine ve Kocaeli’de İzmit bölgesine 30 yıldır hizmet vermekteyiz.

Fayans ve karo seramik döşeme, fayans kaplama, fayans arası derz, banyo fayans döşeme, granit döşeme, fayans hizalama, fayans kırma, kalebodur döşeme, fayans zemin kaplama, banyo seramik tamiri, karo fayans döşeme, çatı yalıtımı ve su izolasyonu işlerinizde profesyonel çözümler sunmaktayız. Ayrıca su ve sıhhi tesisat tamiri, çeşme tamiri ve montajı, musluk montajı ve tamiri, su tesisatı arıza ve kaçak tespiti, lavabo montajı, klozet montajı, su bataryası ve çeşme bataryası tamiri hizmetleri vermekteyiz. İhtiyaca yönelik ahşap mobilya, kitaplık imalatı, raflı dolap sistemleri, mutfak ve banyo dolabı, merdiven altı dolap imalatı yapmaktayız. Parmaklık ve korkuluk imalatı, küpeşte, ferforje tamiri ve montajı, merdiven korkuluk yapımı, bahçe ve balkon korkuluğu ve demir doğrama işlerinizde uzman personellerimiz kaliteli çözümler sunmaktadır.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar