Ünal Teknik Beyaz Eşya Kombi Klima Servisi

İstanbul / Arnavutköy

Klima Servisi / Montaj

1Yorum
10Puan
Hemen Ara

Ünal Teknik Beyaz Eşya Kombi Klima Servisi - Nazmi Ünal

İstanbul Arnavutköy’de klima arıza, bakım ve montaj servisi olarak faaliyet göstermekteyiz. Arnavutköy, Beylikdüzü, Avcılar ve Esenyurt bölgelerinde tüm semtlere servis hizmetleri vermekteyiz.

Her marka ve model klima tamiri ve bakımı, klima sökümü ve montajı, klima gaz dolumu, klima dış ünite montajı, klima boru tamiri, klima filtresi temizliği, klima fanı tamiri hizmetleri vermekteyiz. Aynı zamanda beyaz eşya tamiri, çamaşır makinesi ve buzdolabı tamiri, bulaşık makinesi tamiri ve montajı, kurutma makinesi tamiri ve montajı, ankastre tamiri ve montajı, fırın tamiri, kombi bakım ve tamiri, kombi arıza ve servisi, kombi montajı, kombi sökme, kombi ısıölçer montajı, Vrf sistemleri tamir ve montajı ihtiyaçlarınızda uygun fiyat ve kaliteli işçilikle çözüm ortağınız olmaktayız. İşlerinizi söz verdiğimiz sürede teslim etmeye önem vermekteyiz.

Haftanın her günü hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi almak ve servis hizmetlerimizden yararlanmak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

İşini bilen, iyi bir usta. İşle ilgili sorular sorduğumda gayet net bilgilendirdi. Mükemmel bir usta.

Mevlüt Bey - 27.06.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar