Güney Kundura

İstanbul / Kağıthane

Ayakkabı Tamiri / Lostra

2Yorum
10Puan
Hemen Ara

Güney Kundura - Nedim Al

İstanbul Kâğıthane’de ayakkabı tamiri ve lostra salonu olarak çekirdekten yetişme ustalarımızla 43 yıldır faaliyet göstermekteyiz. Beşiktaş, Kâğıthane ve Şişli bölgelerine hizmet vermekteyiz.

Bay ve bayan ayakkabı tamiri, spor ayakkabı tamiri, çocuk ayakkabısı tamiri, ayakkabı astar değişimi, ayakkabı boyama, converse ayakkabı tamiri, bay ve bayan bot tamiri, klasik ayakkabı ve gelin ayakkabısı tamiri, ayakkabı genişletme, ayakkabı imalatı ve taban tamiri, ayakkabı parlatma ve süet ayakkabı tamiri, ayakkabı topuk ve renk değişimi, nubuk bot temizliği ve süet ayakkabı bakımı hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca uzman personellerimiz çanta ve valiz tamiri, valiz ve bavul tekerlek tamiri, bavul kilit tamiri, sırt çantası tamiri, fermuar tamiri, çanta askısı tamiri ve bayan çanta tamiri işlerinizde titizlikle yardımcı olmaktadır. Ürünlerimizde orijinal deri ve kösele kullanmaktayız. İşlerinizi en kaliteli malzemeler kullanarak söz verdiğimiz sürede teslim etmekteyiz.

Pazar günleri hariç haftanın her günü, ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

İşin ustası , tam ehli, Zeytinburnu'ndan başlayarak o kadar ustaya goturdugum valizi ve İtalya'dan getirdigim ayakkabımı orjinali gibi yaptı ve teslim etti. Ustam ellerine sağlık, senin gibi ustalar yok denecek kadar az kaldı ne yazikki.

Mustafa gelgec - 23.01.2021

10Puan

Telefonla aradim Ilgi alaka çok iyi benim bölgemdeki en iyi yer ıyiki varsiniz

Kadir agca - 11.06.2019

10Puan

Teşekkür ederiz güzel dilekleriniz ve yorumunuz için. İyi günler dileriz

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar