Nefel İlaçlama

Diyarbakır / Bağlar

Haşere / Böcek İlaçlama

Nefel İlaçlama

Nefel haşere kontrol ve ilaçlama hizmetleri şirketi,
2006 yılında Diyarbakır da kurulan Sağlık Bakanlığından ruhsatlı olan ilaçları, halk sağlığı ve vektör kontrol uzmanı nezaretinde uygulayan yetkili ve deneyimli bir firmadır.
Haşere ve kemirgenler hakkında akademik bilgi ve eğitime sahip uzman kadro ile hizmetteyiz.
Kurulduğu günden itibaren eğitime, teknolojiye ve müşteri memnuniyetine öncelik veren firmamız sektörünün başarılı firmalarından olmuştur.
Bilmekteyiz ki; haşere kontrolünün önemi dünyada giderek artmaktadır. Bu nedenle haşere ve kemirgen kontrolünde bilimsel ve modern hizmetleri, özenle eğitilmiş iş disiplinine sahip uzman kadromuzla, uzmanlık bilgimizi ve tecrübemizi müşterilerimize en iyi şekilde sunmaktayız.
Amacımız, doğru ilaç, doğru uygulama ile haşere ve kemirgenlerden arınmış hijyenik ortamlarda yaşamanızı ve çalışmanızı sağlamaktır.
Müşterilerimize sağlıklı, güvenilir ve etkin bir şekilde haşere ve kemirgenlerle mücadele sunmaktayız.
İlaçlama sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmekte ve bu gelişmeleri uygulamaktayız. Konutlar, oteller, fabrikalar, restorantlar, alışveriş merkezleri, hastaneler, yerleşim alanları, gıda fabrikaları ve gıda depoları gibi insanların yaşam alanlarında zararlı kontrol ve haşere mücadelesini ( pest control ) konusunda uzman kadromuz ve dünya saglık örgütünün (WHO) önerdiği ve Sağlık Bakanlığı'ndan ruhsatlı ilaçlarla karşılıklı güven temelinde hizmet vermekteyizŞirket bünyesinde Alçıpan Asma Tavan, Alçıpan Bölme Duvar, Alçıpan Giydirme Duvar, Kartonpiyer, Taş Yünü Asma Tavan, Metal Asma Tavan, Akustik Asma Tavan Sistemleri ve Ses Yalıtım Sistemleri Makinalı Alçı Sıva, Isı ve Su yalıtım Sistemleri, Montalama Sistemleri, Boya, Aquapanel duvar, PVC Zemin Kaplamaları, Dilatasyon Sistemleri, Sandviç ve Trapez Çatı Kaplamaları alanlarında faaliyet göstermektedir.Diyarbakır'da araç kiralama hizmeti vermekteyiz. Uygun fiyatlarla her marka ve modelde her zevke uygun araçlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar