Sahra Yapı

İstanbul / Pendik

Boya / Badana

Sahra Yapı - Nejdet Salduz

Sahra Yapı olarak İstanbul Pendik’te boya badana alanında faaliyet göstermekteyiz. İstanbul, Kocaeli, Bursa, Tekirdağ ve Sakarya başta olmak üzere Marmara Bölgesi’nin tamamına yılların verdiği deneyimle hizmetlerimize devam etmekteyiz.

İç mimari ve dekorasyon alanında boya badana, boya dekorasyon, duvar ve iç cephe boyama, dış cephe boyama, duvar kâğıdı uygulama, desenli boya, efekt boya, sedef boya ve saten boya uygulamaları, alçı ve kartonpiyer uygulamaları, alçıpan ve asma tavan yapımı, laminant ve parke uygulamaları, banyo ve mutfak tadilatı, fayans döşeme, mutfak tezgâhı imalatı ve değişimi, banyo ve mutfak dolabı imalatı ihtiyaçlarınızda kaliteli çözümler sunmaktayız. Ayrıca dış cephe mantolama ve izolasyon, dış cephe yalıtımı, apartman ve site mantolama, villa izolasyonu ve yalıtımı, su ve ısı izolasyonu, çatı tamiri ve bakımı, çatı yapımı ve aktarımı, çatı ısı yalıtımı ve izolasyonu, membran ve shingle çatı yapımı işlerinizde titizlikle çalışmaktayız. Küçük- büyük iş ayrımı yapmamakta ve anahtar teslim tadilat hizmetleri vermekteyiz.

Haftanın her günü, hizmetlerimi hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar