Net Elektrik

Bursa / Nilüfer

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

1Yorum
8.0Puan
Hemen Ara

Net Elektrik - Fatih Tekin

Bursa Nilüfer'de elektrik ve elektrik tesisatı, Tv Tamiri, uydu servisi, Küçük Ev Aletleri tamiri, Buzdolabı haricinde çamaşır makinesi, bulaşık makinesi tamiri alanında faaliyet göstermekteyiz.

Ev ve işyerleri için elektrik arızası ve tamiri, avize montajı, priz tamiri ve montajı, şalter tamiri, pano tamiri, görüntülü diyafon ve diyafon tamiri, elektrik tesisatı ve sensörlü lamba tamiri, uydu montaj ve tamiri, çanak montajı ve tamiri, çanak yer değiştirme, çanak anten ayarı ve tamiri, uydu dağıtıcı switch montajı, Lnb montajı ve değişimi, tv tamiri, sayaç panosu tamiri, aydınlatma uygulamaları, LED ışık montajı, otomat tamiri, diyafon ve telefon tesisatı montajı, elektrik tesisatı çekme gibi elektrikle ilgili her türlü sorununuzda çözüm ortağınız olmaktayız.

Markası ve modeli ne olursa olsun çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi, elektrik süpürgesi ve tüm küçük ev aletlerinizin tamir işlemleri uzman teknik servisimiz tarafından yapılmaktadır.

Haftanın 7 günü boyunca hizmetlerimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Uydu kurulumu için teşekkürler hızlı ve pratik ilginiz için teşekkürler.

Ahmet - 13.02.2020

8Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar