Net Hareket

İstanbul / Bakırköy

Grafik Tasarım / Reklam

Net Hareket - Erkan Papuç

2011 yılında İstanbul / Bakırköy’de faaliyete başlayan firmamız, bilişim sektöründe yurt içinde ve yurtdışında birçok firmaya hizmet vermektedir. Önde gelen arama motoru reklamcılığı ajanslarından biri olan Net Hareket İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin tamamına hizmet vermektedir.

Logo ve banner tasarımı, web tasarımı, yazılım, internet sitesi kurma, kurumsal kimlik çalışmaları, web sitesi kurma, mobil site kurulumu, Google maps kayıt, internet reklamları, e-ticaret sitesi kurma, mobil uygulama kurma, grafik tasarım, sosyal medya danışmanlığı, dijital pazarlama, SEO, Google Adwords, İnstagram ve Facebook reklamları, online itibar yönetimi, online içerik üretimi, arama motoru optimizasyonu, Google Analytics, Backlink yapılandırma, Android ve İos uygulamaları, kurumsal sms gönderimi, toplu sms gönderimi ve program yazma işlerinizde hayal gücü geniş, trendlerden haberdar, uzman personel kadromuz profesyonel hizmet vermektedir. Verdiğimiz hizmetler doğrultusunda raporlama ve doğru bilgi aktarımı yaparak siz değerli müşterilerimizi her aşamadan haberdar etmekteyiz.

Haftanın her günü hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar