Alan Halı Yıkama

Bursa / Nilüfer

Halı Yıkama / Temizleme

Hemen Ara

Alan Halı Yıkama - Ahmet Alan

Bursa merkez ilçelerinin tamamına halı yıkama ve koltuk temizleme hizmetleri veren firmamız, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile uzun yıllardır faaliyetlerine devam etmektedir.

Her ebatta halı yıkama, kilim ve yolluk yıkama, paspas ve halıfleks yıkama, store ve store perde yıkama, el halısı yıkama, Milas halı ve Şagi halısı yıkama, Isparta halısı yıkama kreş ve anaokulu halısı yıkama, yün halı yıkama ve yerinde halı yıkama işlerinizde uzman personellerimiz titizlikle çalışmaktadır. Aynı zamanda yorgan ve battaniye yıkama, yatak yıkama, koltuk yıkama, çekyat yıkama, berjer ve puf yıkama, sandalye yıkama, koltuk yıkama, cafe, otel ve restoran koltuk yıkama, Pazar günleri koltuk yıkama, buharlı koltuk yıkama ve yerinde koltuk yıkama hizmetleri vermekteyiz. Halılarınız servis personellerimiz tarafından kapınızdan teslim alınmakta ve temizlendikten sonra yeniden kapınıza teslim edilmektedir. Servisimiz ayrıca araçlarınızın koltukları için de yıkama hizmeti vermektedir.

7/24 hizmetlerimizden yararlanmak ve fiyat bilgisi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar