Nisa Aydınlatma

İstanbul / Ataşehir

Aydınlatma / Elektrik Malzemeleri

1Yorum
10Puan
Hemen Ara

Nisa Aydınlatma - Kenan Argüç

Aydınlatma sistemleri ve ürünleri üzerine sunduğumuz hizmetlerimizi 25 yıllık tecrübemiz ile Ataşehir / İçerenköy mahallesindeki dükkânımızda sürdürmekteyiz.

Kaliteli işçilik ve ekonomik fiyatlarımız ile pazar günleri hariç haftanın 6 günü açık olan Nis Aydınlatma’da işlemleriniz ve ürünleriniz zamanında teslim edilmektedir. Avize dizaynı, avize montajı ve tamiri, yedek parça temini, ampul, askı aparat, zincir, lambader, ofis ve market aydınlatma sistemleri konusunda usta ekibimizin Ataşehir’in tüm semtlerine servis hizmeti mevcuttur. Nisa Aydınlatma kişiye özel tasarımları toptan fiyatına perakende satışlarıyla sizlere yepyeni bir aydınlatma dünyasının kapılarını açıyor.

Lug, Philips, Legrand, Viko ve daha birçok marka ürününüzün güvenli montaj ve bakımı için bizleri ücretsiz çağrı hattımızdan arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Nisa Aydınlatma titizliğiyle, ürün çeşidiyle mükemmel bir avize mağazası. Bütün avizelerimizi aldık, herkesede tavsiye edeceğim. Gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim Kenan beye.

Memet Irkılat - 11.12.2017

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar